Бенедикт ХVІ: В часі мого Понтифікату мені вдалося знешкодити ґей-лобі у Ватикані

«Останні розмови» – назва нової книги. яка є конспектом розмов Папи-емерита Бенедикта ХVІ і німецького журналіста Петера Зеевальда, яка у вересні має з’явитися в італійських книгарнях, інформує хорватський католицький портал «Bitno.net».

З опублікованих фрагментів стало відомо, що серед інших цікавих моментів йдеться і про заяву Бенедикта ХVІ про те, що йому вдалося в часі свого Понтифікату знешкодити у Ватикані ґей-лобі, яке намагалося впливати на його рішення. Папа-емерит вчасно довідався про активності чотирьох, а можливо п’яти осіб і унеможливив їх впливати на прийняття рішень.

Папа Бенедикт ХVІ також розповів німецькому журналісту про свою спробу врегулювати функціонування ватиканського банку, а також про боротьбу з педофілією в церковних структурах.

Серед іншого Папа також підтвердив що ніхто його до відставки не змушував.

Портал «Bitno.net» пригадує своїм читачам, що свого час і Папа Франциск визнав існування у ватиканських структурах ґей-лобі.  А також пригадує слова координатора групи дев’яти кардиналів, які покликані Папою допомагати йому реформувати Римську Курію, гондураський кардинал Оскар Родріґез Марадіаґа заявив журналістам стосовно існування ґей-лобі у Ватикані: «Сам Папа сказав, що існує навіть і ґей-лобі. Крок за кроком Папа займається чисткою».

Портал також пригадує і слова Папи Франциска в часі повернення з Всесвітнього дня молоді в Бразилії: «Багато хто пише про ґей лобі. До цього моменту не зустрів у Ватикані жодного, хто б написав у своїх документах «ґей». Потрібно розрізняти між ґей і гомосексуальними схильностями, а також створення лобі. Будь які лобі не є добрими. Якщо якась особа – ґей і щиро шукає Господа, то хто такий я, що її судити? Катехизм Католицької Церкви вчить, що гомосексуальних людей не можна дискримінувати, їм потрібно допомогти. Проблема не є у схильності, а у створеннях лобі, а це стосується бізнес-лобі, політичних лобі, масонських лобі». Ці слова Папи ЗМІ перекрутили і надали їм цілковито інший зміст.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh