Духовне

“Білий прапор” Франциска: заява Папи Римського викликала світовий скандал

Папі Римському Франциску вдалося знову спровокувати скандал на міжнародній арені. Його заклик до України капітулювати змушена була пояснювати та виправдовувати прес-служба Ватикану: мовляв, понтифік мав на увазі діалог шляхом переговорів, а не “білий прапор над Києвом”.

“Перед злом не можна капітулювати. З ним необхідно боротися до самої перемоги”, – написав у Twitter-акаунті президент Латвії Едгарс Рінкевичс.

 "Белый флаг" Франциска: заявление Папы Римского вызвало мировой скандал

Глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський написав на сторінці X: “Як щодо того, щоб для балансу закликати Путіна набратися мужності і вивести свою армію з України? Мир настав би негайно без необхідності переговорів”.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав на сайті УГКЦ написав, що в Україні ніхто і не думає здаватися.

“Я вам хочу одне сказати від народу з України. Україна зранена, але нескорена! Україна змучена, але вона стоїть і вистоїть! Повірте мені, нікому і в голову не приходить здатися. Навіть там, де сьогодні йдуть бойові дії; послухайте наших людей у Херсоні, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Сумах”, – сказав глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Він закликав Папу приїхати в Україну і подивитися, що тут відбувається.

“Хто з вас не вірить у перемогу України – ідіть до Сповіді! Тому що це означає, що ми мало довіряємо присутньому в тілі українського народу живому Богу”, – додав він.

Нагадаємо, Папа Римський у великодній промові 2023 року з приводу війни звернувся до українців і росіян. Понтифік закликав сумувати з приводу звірств війни, що тривають нині у світі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України