Економіка

Бельгія надала Україні понад 36 тонн енергообладнання

Бельгія надала Україні понад 36 тонн гуманітарної допомоги для проведення відновлювальних робіт на пошкоджених внаслідок російських обстрілів об’єктах енергетичної інфраструктури

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час зустрічі з міністром енергетики Бельгії Тіною Ван дер Стратен, передає прес-служба українського відомства.

«Наші європейські партнери розуміють важливість підготовки України до осінньо-зимового періоду і допомагають Україні обладнанням і паливом» – сказав міністр.

За словами очільника Міненерго, Україна пропонує європейським країнам та міжнародним компаніям активно використовувати українські підземні газові сховища для зберігання природного газу, адже вони є одними з найбільших на континенті. Україна розраховує на великий потенціал власного видобутку газу. Водночас розглядає участь у спільних з ЄС закупівлях газу для формування резервів.

На зустрічі також обговорили співробітництво у сфері ВДЕ, інтеграцію українського та європейського енергетичних ринків, можливу співпрацю в сфері кіберзахисту енергосистем тощо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України