Бджолина отрута здатний повністю вбити ВІЛ

Вчені з медичного інституту університету Вашингтона в Сент-Луїсі знайшли спосіб ефективної боротьби з ВІЛ-інфекцією. Для повної ліквідації смертельної недуги допоможе бджолина отрута.

Вчені виявили, що отрута бджоли здатний повністю вбити ВІЛ, залишаючи організм в цілості й збереженні. Експерти виявили, що наночастинки, завантажені мілетином – токсином бджолиної отрути, знищують захисну оболонку ВІЛ, залишаючи навколишні клітини цілими. Наночастки не чинять негативний вплив на здорові клітини в організмі людини завдяки захисним амортизаторам навколо кожної частки.

Вчені стверджують, коли нормальні клітини стикаються з наночастинками, вони просто відскакують, не отримуючи при цьому пошкоджень. Клітини ВІЛ менше наночастинок, тому вони проходять крізь амортизатори і торкаються поверхні наночастинок, де знаходиться бджолина отрута. Він здатний не тільки повністю ліквідувати вірус ВІЛ, але й убезпечити організм від його проникнення. Експерти збираються використовувати бджолину отруту для розробки вагінального противірусного гелю і інших ліків від зараження.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh