Авторські статтіНовини

Батьки не освідомлюють, що їхнім дітям потрібно більше займатися спортом

Науковці висунули чергову гіпотезу щодо дитячого здоров’я. За словами експертів, завдяки соціальній рекламі, більшість батьків усвідомлює важливість спорту у житті дитини.

Абсолютно кожна людина хоче, щоб його спадкоємець став здоровим і успішним, але не всі усвідомлюють свою важливість у цьому процесі. Якщо з раннього віку не прищепити захоплення до фізичних навантажень, то це може стати причиною безлічі недуг в майбутньому. Канадські фахівці досліджували 700 дорослих на наявність фізичної активності їхніх дітей, вік яких від 5 до 17 років. За словами дорослих, їх чада є дуже спортивними і активними, незважаючи на велику кількість зайвої ваги. Державне телебачення Канади навіть запустило тематичний ролик, мотивуючий молоде покоління до занять спортом. Відзначається, мінімальна “порція” тренувань в день – одна година.

Майже через півтора року, вчені знову опитали 700 чоловік, тільки цього разу результати були кардинально іншими. Батьки впевнені, що дітей потрібно змушувати займатися в спортивних секціях, а також ретельно контролювати їх раціон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України