Батьки не освідомлюють, що їхнім дітям потрібно більше займатися спортом

Науковці висунули чергову гіпотезу щодо дитячого здоров’я. За словами експертів, завдяки соціальній рекламі, більшість батьків усвідомлює важливість спорту у житті дитини.

Абсолютно кожна людина хоче, щоб його спадкоємець став здоровим і успішним, але не всі усвідомлюють свою важливість у цьому процесі. Якщо з раннього віку не прищепити захоплення до фізичних навантажень, то це може стати причиною безлічі недуг в майбутньому. Канадські фахівці досліджували 700 дорослих на наявність фізичної активності їхніх дітей, вік яких від 5 до 17 років. За словами дорослих, їх чада є дуже спортивними і активними, незважаючи на велику кількість зайвої ваги. Державне телебачення Канади навіть запустило тематичний ролик, мотивуючий молоде покоління до занять спортом. Відзначається, мінімальна “порція” тренувань в день – одна година.

Майже через півтора року, вчені знову опитали 700 чоловік, тільки цього разу результати були кардинально іншими. Батьки впевнені, що дітей потрібно змушувати займатися в спортивних секціях, а також ретельно контролювати їх раціон.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh