Авторські статті

Батальйон “Азов” про реальну вартість пального

  Однією з проблем наступу на Широкине була відсутність пального. Нацгвардія в останній момент відмовилася заправляти “Азов”. Врятували особисті гроші, свідомі громадяни та волонтери допомогли з паливом. Тема палива зацікавила і були проведені розрахунки, скільки повинне коштувати паливо зараз.


За відлік взято ціни на 15 серпня 2014 року і сьогодні 2 лютого 2015 року.
Ціна 95-го бензину на заправках 15 серпня була 16.99, долар коштував 13.3 гривні. Барель коштував 102 долари. Акциз коштував 242 долари.
Ціна 95-го бензину 20 лютого – 24 гривні. За курсу 27.4. При тому, що ціна за барель 51 долар і акциз 232 долари.
Ціни нафти за барель із того часу знизилися на 50 відсотків.
Акциз на пальне рахується в євро. Через зниження курсу євро у парі долар-євро відбулося зниження акцизу у доларах на 4 відсотки.
Загалом зниження складає 54 відсотки.
З усього випливає, що справедлива ринкова вартість складає у доларах від 0.59 до 0.68, у перерахунку на гривні від 16.22 до 18.69 за літр.
Варто згадати, що протягом всього конфлікту однією із найбільш радісних тем для України було падіння ціни на нафту. Це підриває економіку Росії і логічно було б припустити, що в Україні ціна на пальне повинна впасти. Чого не відбулося. Паливні монополісти України безсоромно наживаються на її жителях та війні.

Батальйон спеціального призначення “Азов”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.