БАС МОТОР повідомила про співпрацю з китайськими та австрійськими компаніями щодо складання електротранспорту в Україні

Генеральний директор ТОВ «Бас Мотор» Олег Міщенко заявив про підписання дистриб’юторського контракту з китайською компанією Zonson Smart Auto Corporation, яка входить в потужну корпорацію ZTE

Угодою передбачено широкий спектр співпраці з флагманом китайської індустрії з розвитку електромобільності.

З такою новиною директор компанії виступив під час конференції «Україна електромобільна», що відбулася нещодавно в Одесі.

Першим етапом співпраці буде постачання демо-автобуса для тестів в Україні, що передбачено відповідною угодою з «БАС МОТОР».

Новий електричний автобус відповідає всім екологічним та технічним нормам та має європейський сертифікат. Також Zonson Smart Auto Corporation розглядає можливість виготовлення електробусів з SKD/CKD комплектів на потужностях ТОВ «БАС МОТОР».

Український проєкт став далеко не першим для Zonson Smart Auto Corporation у Європі. Так, нещодавно компанія заявила про вихід зі своїм новим електробусом на ринок Угорщини.

Олег Міщенко також повідомив, що ТОВ «БАС МОТОР» активно співпрацює з австрійською компанією ELVE, яка взяла за мету виготовляти лише електричний транспорт для міських перевезень. Головний продукт компанії – повністю електричний міський автобус довжиною 12 метрів GTZ6129BEVR, що був розроблений для задоволення попиту європейських міст і відповідає всім вимогам щодо комфортного та безпечного перевезення пасажирів.

Електробус GTZ6129BEVR матиме батарею LiFePo4 на 299.5кВт, що забезпечить пробіг при 100% заряду до 250 км. Максимальна швидкість електробуса становитиме 70 км/год. Пасажиромісткість електробуса – 81 особа при 30 місцях для сидіння.

Електробус від ELVE матиме алюмінієвий кузов, кондиціонер та незалежну систему опалення. У конструкції електробуса передбачається використовувати вісі Kenway, рульове колесо Bosh, WABCO EBS (ABS+ASR) та електричний двигун Dana.

Нагадаємо, що ДП «АСЗ №1» у консорціумі з чеською компанією Tram For Envi поставить шість нових тролейбусів з автономним ходом для транспортної компанії міста Їглава (Чехія) за підсумками тендеру, в якому Консорціум було визнано переможцем майже рік тому. Це визначальна перемога для українського виробника, оскільки на чеському ринку електротранспорту багато років домінувала Skoda Electric.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh