Економіка

БАС МОТОР повідомила про співпрацю з китайськими та австрійськими компаніями щодо складання електротранспорту в Україні

Генеральний директор ТОВ «Бас Мотор» Олег Міщенко заявив про підписання дистриб’юторського контракту з китайською компанією Zonson Smart Auto Corporation, яка входить в потужну корпорацію ZTE

Угодою передбачено широкий спектр співпраці з флагманом китайської індустрії з розвитку електромобільності.

З такою новиною директор компанії виступив під час конференції «Україна електромобільна», що відбулася нещодавно в Одесі.

Першим етапом співпраці буде постачання демо-автобуса для тестів в Україні, що передбачено відповідною угодою з «БАС МОТОР».

Новий електричний автобус відповідає всім екологічним та технічним нормам та має європейський сертифікат. Також Zonson Smart Auto Corporation розглядає можливість виготовлення електробусів з SKD/CKD комплектів на потужностях ТОВ «БАС МОТОР».

Український проєкт став далеко не першим для Zonson Smart Auto Corporation у Європі. Так, нещодавно компанія заявила про вихід зі своїм новим електробусом на ринок Угорщини.

Олег Міщенко також повідомив, що ТОВ «БАС МОТОР» активно співпрацює з австрійською компанією ELVE, яка взяла за мету виготовляти лише електричний транспорт для міських перевезень. Головний продукт компанії – повністю електричний міський автобус довжиною 12 метрів GTZ6129BEVR, що був розроблений для задоволення попиту європейських міст і відповідає всім вимогам щодо комфортного та безпечного перевезення пасажирів.

Електробус GTZ6129BEVR матиме батарею LiFePo4 на 299.5кВт, що забезпечить пробіг при 100% заряду до 250 км. Максимальна швидкість електробуса становитиме 70 км/год. Пасажиромісткість електробуса – 81 особа при 30 місцях для сидіння.

Електробус від ELVE матиме алюмінієвий кузов, кондиціонер та незалежну систему опалення. У конструкції електробуса передбачається використовувати вісі Kenway, рульове колесо Bosh, WABCO EBS (ABS+ASR) та електричний двигун Dana.

Нагадаємо, що ДП «АСЗ №1» у консорціумі з чеською компанією Tram For Envi поставить шість нових тролейбусів з автономним ходом для транспортної компанії міста Їглава (Чехія) за підсумками тендеру, в якому Консорціум було визнано переможцем майже рік тому. Це визначальна перемога для українського виробника, оскільки на чеському ринку електротранспорту багато років домінувала Skoda Electric.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України