Авторські статті

Банкір: якщо ти звичайна людина, говори якою завгодно мовою, але, якщо ти представляєш Україну, то розмовляй українською

Росія ніколи не приходити рятувати тих, хто розмовляє українською навіть, якщо в дитинстві вони розмовляли російською. Росія приходить рятувати тих, хто розмовляє російською, і для цього не обов’язково її кликати або показувати докази, що когось утискають. Росія просто приходить. Про це у своєму блозі пише блогер, банкір Сергій Фурса.

Він зазначає, що частіше державні чиновники і політики будуть забувати, що повинні розмовляти державною мовою, продовжуючи зображати з себе малоросів і показово говорити російською мовою, тим швидше по їх душу прийде Росія, тому що Росія приходить туди, де її чекають. І найкращий спосіб показати, що ти чекаєш імперію, продовжувати зображати з себе колонію.

Сергій Фурса підкреслює, якщо ти звичайна людина, то, звичайно ж, можеш говорити на будь якій мові, хоч на латині, хоч російською, але, якщо ти уявляєш народ України і країну Україну, то зобов’язаний говорити українською мовою. Все насправді просто. Навіть Янукович зміг, хоч це і виходило проблематично.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.