Банкір: якщо ти звичайна людина, говори якою завгодно мовою, але, якщо ти представляєш Україну, то розмовляй українською

Росія ніколи не приходити рятувати тих, хто розмовляє українською навіть, якщо в дитинстві вони розмовляли російською. Росія приходить рятувати тих, хто розмовляє російською, і для цього не обов’язково її кликати або показувати докази, що когось утискають. Росія просто приходить. Про це у своєму блозі пише блогер, банкір Сергій Фурса.

Він зазначає, що частіше державні чиновники і політики будуть забувати, що повинні розмовляти державною мовою, продовжуючи зображати з себе малоросів і показово говорити російською мовою, тим швидше по їх душу прийде Росія, тому що Росія приходить туди, де її чекають. І найкращий спосіб показати, що ти чекаєш імперію, продовжувати зображати з себе колонію.

Сергій Фурса підкреслює, якщо ти звичайна людина, то, звичайно ж, можеш говорити на будь якій мові, хоч на латині, хоч російською, але, якщо ти уявляєш народ України і країну Україну, то зобов’язаний говорити українською мовою. Все насправді просто. Навіть Янукович зміг, хоч це і виходило проблематично.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh