Авторські статтіТехно

Банк Англії: Роботи масово завойовують робочі місця

Це загрожує серйозними соціальними заворушеннями. У звіті PwC попереджають, що за майбутні 20 років машини замінять більше 7 мільйонів робочих місць.

Економіст Енді Холдейн, який представляє Банк Англії, заявляє, що роботи масово завойовують робочі місця людей. Саме Четверта промислова революція буде супроводжуватися наявністю машини, здатної здійснювати розумові дії людини. Передбачається, що в лавах бухгалтерів незабаром сидітимуть роботи і це явно не сподобається громадянам, оскільки робочі місця в будь-які часи «на вагу золота». Це стане справжньою перемогою машини над людиною, останні будуть змушені виходити на вулиці з мітингами і пікетами, але виправити ситуацію не так просто, як здається.

Банк Англии: Роботы массово завоевывают рабочие места

Згідно з липневим звітами PwC, у майбутні 20 років у Великобританії буде втрачено приблизно 7 мільйонів робочих місць. Це означає, що така ж кількість британців буде змушене шукати себе в іншій професії, переучуватися або поневірятися у голоді і злиднях, оскільки не кожен може бути майстром на всі руки.

Вже відбулися три так звані промислові революції: перша завершилася в переході від сільського господарства до міського суспільству, одного супроводжувалася активним використанням сталі і електроенергії, а третя мала цифровий характер, тоді розробили комп’ютерній комп’ютери, смартфони і, головне, інтернет. Четверта революція зазіхне на заміну людського інтелекту в промисловій галузі, тому люди так бояться повстання роботів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України