Банда має знати – український народ не переможеш!

 “Наша боротьба, наша спільна справа – це достойна европейська цивілізована держава, це можливість українцеві відчути себе господарем на своїй землі. Тому дякую кожному з вас за цю боротьбу. Після нічного штурму Майдану уже за кілька годин виросли ще більші і потужніші барикади, а це означає, що нація – непереможна! Ця банда має знати, що народ не переможеш, а особливо – коли йдеться про українців”, – заявив Олег Тягнибок, виступаючи на Майдані Незалежности в Києві 12 грудня 2013 року.

Націоналіст підкреслив, що зараз Україна нагадує не европейську країну, а державу середньовіччя, в якій править султан, царьок, князьок чи хтось подібний. “Ця особа не чує народу, ба більше, режим витирає ноги об українців! Тому наші методи боротьби мають ставати все більш рішучими, конкретнішими, ніж це може бути десь в Европі, до якої ми прагнемо. Ми вийшли на Майдан, бо наші діти виступили проти рішення уряду про призупинення евроінтеграції. Окрім цього, за три з половиною роки українці відчули, як режим Януковича принижує нашу національну гідність, позбавляє нас громадянських прав, нищить українську економіку, краде і вивозять гроші за кордон. Фактично знищено соціяльну справедливість, зруйновано середній клас. Є лише купка багатіїв, а всі решта живуть за межею бідности.

Все це нас так дістало, що вистачило малої іскри, аби люди вийшли на вулицю. І цією іскрою стало рішення про відмову від Асоціяції. А після того, коли люди вийшли на мирний протест, Янукович натравив на них свої псів – нелюдів у погонах, які били студентів, жінок, старших людей. Близько сорока журналістів дістали травм. Тоді переповнилася чаша терпіння, до вимог евроінтеграції ми додали ще й вимогу нових президентських і парламентських виборів”, – заявив Олег Тягнибок.

“Зараз маємо величезний протестний настрій людей. Громади протестують не тільки на Заході чи в Центрі, люди виходять на вулиці і на Сході та Півдні. На жаль, на мирних протестувальників влада натравлює своїх псів у погонах та найманців-“тітушків”. Але є й позитив, бо за час протестів нація відродила свою гідність, увесь світ нині аплодує українським протестувальникам стоячи.

Зараз уже можна казати: є Україна до Вільнюського саміту і після нього. Ми постійно зустрічаємося з іноземними представниками, і нині є зовсім инше ставлення міжнародної спільноти до України. Зараз практично всі европейські країни та США підтримують нас у боротьбі за свободу та демократію. Ці держави жорстко засудили застосування сили проти мирних громадян на Майдані, вже є сигнал від держдепу США, який публічно озвучено, що зараз “на столі” лежить питання про запровадження персональних, у тому числі економічних, санкцій проти тих бандитів у владі, які порушують права людей в Україні. Режимові буде дуже боляче, якщо цих санкцій буде вжито, бо їхні родини вже давно там живуть, мають там маєтки, банківські рахунки тощо. Тому маємо тиснути в цьому напрямку”, – наголосив лідер націоналістичної сили.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh