Новини з Австрії

Німецький журнал Stern “бачить” Австрію банановою республікою

Канцлер Австрії Себастьян Курц зображений на обкладинці німецького журналу Bild та постає веселим гостем на затишному дивані за сніданком на телебаченні SAT 1, міркує про серйозні речі на сторінках Spiegel

Але тепер настав час критики. На обкладинці останнього випуску німецького інформаційно-політичного тижневика «Stern» Австрія порівнюється з банановою республікою. Чому?

Na servus! «Фантастичні краєвиди, чудова культура і багато яблучного штруделя. Прикро, що деякі жителі Австрії, схильні до корупції ».

Бананова республіка – але, по крайній мірі, успішна! «Stern» все ж не зовсім вже погано відноситься до Австрії. Альпійська республіка з її «легковажними, але милими» мешканцями описується як така, що знаходиться в перманентній кризі. А потім перераховуються скандали останніх кількох років c вишенькою на торті – скандалом на Ібіці.

Журнал публікує інтерв’ю з видатними співрозмовниками

Це Хайнц-Крістіан Штрахе, у якого зараз досить вільного часу і Міхаелем Хойпль, колишнія бургомістром Відня. Крім того, розповідається про останні звинувачення прокуратури проти канцлера Курца. Редакція також вважає, що скандал з міністром Блюмелем і обшуком в його будинку «забезпечила би негайну відставку всіх учасників справи в більшості інших країн ЄС».

В кінці статті журнал робить поблажливий висновок про Австрію:

«Оперний бал, вечірки в гірських хатинах і бородатий трансвестит на пісенному конкурсі – все об’єднано в один менталітет. Хто ще на це здатний! » І хай живе бананова республіка!

По матеріалам: https://www.krone.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України