Діаспора

При антирекордній явці на виборах новим мером Риму обраний Роберто Гуальтьєрі

Голосування в Римі, новий мер Гуальтьєрі: остаточні результати

Роберто Гуальтьєрі (зліва в центрі) явно взяв гору над Енріко Мічетті (праворуч у центрі): він стане новим мером Риму.

Остаточні результати підтверджують, що перші прогнози надійшли через кілька хвилин після початку голосування: Гуальтьєрі обрний мером Риму з 565 352 голосами, що дорівнює 60,15% дійсних голосів. Мікетті залишається з 39,85% і 374 577 голосами. Він стане тим, хто займе місце Вірджинії Раджі в Капітолії.

Кандидат від центру пішов уже після прогнозів, оприлюднивши перші заяви в штабі свого комітету: “Я буду мером усіх, – сказав він, – зараз починається робота по відродженню Риму, щоб він працював краще, але також змусити його рости. Створити місто, яке буде більш інклюзивним і ближчим до людей, лідером екологічного переходу, культури та науки “, – додав він. І знову: “Ми повинні працювати над зменшенням недовіри”, тому що потрібно “повернення до більшої довіри до політики”.

Остаточна явка у Римі склала 40,68%, що на 8 пунктів менше, ніж у першому турі, коли вона склала 48,54%. Це негативний рекорд на муніципальних виборах у столиці з 1993 року, перший рік з прямим голосуванням мера. Найнижчий показник досі становив 45,65% у 2013 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України