Авторські статті

Бала: оприлюднення «записів Єрмака» може стати запобіжником для діяльності лицедіїв, що вже добре

Популярний український політолог і блогер Віталій Бала вже традиційно наприкінці тижня у своєму блозі представив головну подія тижня, що минає. На думку політолога, головною подією тижня в Україні все-таки було оприлюднення народним депутатом Гео Леросом відео з братом глави СП Андрея Єрмака. Це відео, на яких Денис Єрмак, брат голови ВП, обговорює призначення на державні посади за винагороду, може стати початком кінця президентської каденції Володимира Зеленського.

За словами політолога, реакція чинної влади не здивувала тільки тих, хто попереджав під час виборчий кампаній, що до влади йдуть не «нові обличчя», а некомпетентні прислужники олігархів, які нічого змінювати не будуть, але, як виявилося, стало ще гірше, тому що вони не тільки некомпетентні, вони нахабні і безпринципні. «Я називаю чинну владу владою челяді і лицедіїв, які не тільки не хочуть, але не можуть робити добрі справи для України і всіх громадян», – написав політолог. Він додає, челядь – це особи, які працюють на панів. Для них набагато важливіше вирішувати свої особисті питання і забаганки, і вони просто не розуміють, що таке інтереси держави. Їх використовують олігархи всередині країни для захисту традицій своїх інтересів, як корисних ідіотів, або за гроші, а вісь Росія, цілком можливо, не тільки використовує їх в якості корисних ідіотів, можливо, вони свідомо служать агресору.

Політолог наголошує, саме Андрій Єрмак став певним головним продюсером у чинній владі цієї згубної для України зовнішньої політики. Тому оприлюднення цих відеозаписів, навіть, якщо вони і є наслідком внутрішньої боротьби у владній команді, може стати запобіжником для діяльності челяді і лицедіїв, що вже добре.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України