Баклажани здатні протистояти виникненню раку

Баклажани містять речовину, здатну протистояти клітинних мутацій, які стають причиною виникнення раку. Такий висновок нікого науковці Центру досліджень Мінсільгоспу США.

Вживання баклажанів і страв, приготованих з цього овоча в їжу, робить організм стійкіше до ракових захворювань, до такого висновку прийшли американські фахівці.

Також вони розповіли, що в складі цих овочів є хлорогенова кислота речовина, здатна чинити опір дії вільних радикалів, які є окислювальними молекулами і пошкоджують цілісні структури клітин організму.

Вчені відзначили, що хлорогенова кислота проявляє антимутагенні властивості, а отже не дозволяє змінювати генетичну структуру клітин. Захищає їх від ушкоджень, не дає накопичуватися злоякісним клітинам в організмі людини і протистоїть зростанню пухлин.

Завдяки дії кислоти, баклажани володіють потужними антираковими властивостями. Також баклажани насичені харчовою клітковиною, що допомагає розвитку розвитку важливою для імунної активності мікрофлори органів шлунково-кишкового тракту. Баклажани здатні зменшувати кількість і густоту холестеринових відкладень в організмі. Ця здатність є одним з незаперечних чинників, які стояти на захисті людини від розвитку діабету 2-го типу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh