Авторські статтіЗдоров'я

Баклажани здатні протистояти виникненню раку

Баклажани містять речовину, здатну протистояти клітинних мутацій, які стають причиною виникнення раку. Такий висновок нікого науковці Центру досліджень Мінсільгоспу США.

Вживання баклажанів і страв, приготованих з цього овоча в їжу, робить організм стійкіше до ракових захворювань, до такого висновку прийшли американські фахівці.

Також вони розповіли, що в складі цих овочів є хлорогенова кислота речовина, здатна чинити опір дії вільних радикалів, які є окислювальними молекулами і пошкоджують цілісні структури клітин організму.

Вчені відзначили, що хлорогенова кислота проявляє антимутагенні властивості, а отже не дозволяє змінювати генетичну структуру клітин. Захищає їх від ушкоджень, не дає накопичуватися злоякісним клітинам в організмі людини і протистоїть зростанню пухлин.

Завдяки дії кислоти, баклажани володіють потужними антираковими властивостями. Також баклажани насичені харчовою клітковиною, що допомагає розвитку розвитку важливою для імунної активності мікрофлори органів шлунково-кишкового тракту. Баклажани здатні зменшувати кількість і густоту холестеринових відкладень в організмі. Ця здатність є одним з незаперечних чинників, які стояти на захисті людини від розвитку діабету 2-го типу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України