ЄС|NATO

Байден у Варшаві надіслав сигнал Путіну. Відео

Сьогодні, 21 лютого, президент США Джо Байден прибув до столиці Польщі з офіційним візитом.

У рамках візиту до Польщі він виступив із заявою, що стосується річниці повномасштабної війни росії проти України.

У ході свого звернення американський лідер “надправив сигнал» путіну.

Байден зазначив, що російський президент не хотів, щоб НАТО було у Фінляндії.

“Але тепер НАТО буде і у Фінляндії, і у Швеції. Путін думав, що НАТО розпадеться, але НАТО стало ще сильнішим. Він думав, що Європа не співпрацюватиме, але тепер нам не потрібна російська нафта. І демократія продовжує триматися і розвиватися” , – наголосив він.

Американський лідер розповів про санкції.

“Потрібно, щоб Росія заплатила ціну за свої злочини. Будуть нові санкції, оголошені разом із нашими партнерами. Усіх, хто відповідальний за цю війну, буде покарано за скоєні злочини”, – зазначив він.

Американський лідер звернувся до росіян і наголосив, що, незважаючи на заяви Путіна, США не збираються руйнувати чи атакувати Росію.

“Я хочу звернутися до громадян росії. Сполучені Штати Америки не збираються руйнувати росію, ми не збираємося атакувати росію. Мільйони російських громадян хочуть жити у світі зі своїми сусідами, вони ніколи не були ворогами. Це трагедія”, – наголосив Байден.

Нагадаємо, в рамках візиту до Києва президент США Джо Байден анонсував новий пакет на 2,5 млрд доларів, він міститиме боєприпаси та засоби для захисту неба над Україною. Байден також перерахував зобов’язання щодо постачання озброєнь в Україну: понад 700 танків, тисячі броньованих машин, тисяча артилерійських систем, понад 2 млн артснарядів тощо.

Джо Байден зазначив, що Україна досягла успіху у війні, незважаючи на скепсис усього світу. Ця війна стала найбільшим збройним конфліктом у Європі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України