Техно

BAE Systems вивчає можливості дирижабля Airlander для розвідки, спостереження та платформи для запуску БПЛА

BAE Systems та британська компанія Hybrid Air Vehicles вивчають потенціал Airlander, великого дирижабля з наднизьким рівнем викидів у сферах оборони та безпеки.

Компанія заявляє, що її платформи Airlander забезпечують альтернативне, стійке та економічно ефективне рішення для повітряної логістики та можливостей розвідки, спостереження та розвідки (ISR), а також розгортання безпілотних авіаційних систем.

Airlander 10 – це інноваційний літальний апарат, який може зробити революцію в сучасній оборонній галузі. Завдяки високоефективній конструкції та наднизькому рівню викидів Airlander 10 пропонує нову можливість досліджувати нові можливості.

Оснащений найсучаснішими обчислювальними системами, засобами зв’язку, спостереження та розвідки цей дирижабль може залишатися в повітрі до п’яти днів. Компанія стверджує, що Airlander викидає на 90% менше вуглецю, і це створює попит.

Airlander
Airlander

Унікальна здатність дирижабля злітати з будь-якої поверхні, включаючи воду, з мінімальною інфраструктурою забезпечує рівень мобільності, розгортання та гнучкості, який не має собі рівних на сучасних платформах. Ця гібридна можливість робить його чудовим вибором для морської, прибережної та наземної експедиційної війни в районах, де інші платформи не можуть ефективно працювати.

Airlander з військовою конфігурацією зможе перевозити до 10 тонн матеріально-технічного вантажу та забезпечувати повітряний транспорт більшої дальності, дешевше і вантажопідйомніше, ніж сьогоднішні військово-транспортні гелікоптери. Він може перевозити величезне корисне навантаження на відстань понад 3700 км.

Майбутні платформи Airlander 50 та Airlander 200 пропонуватимуть недорогі, стійкі, тактичні та стратегічні можливості повітряних перевезень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України