Київ може відібрати у РФ активи за кордоном через Крим

За кордоном Росія має багато активів, і Україна може звернути до Гаазького арбітражу, щоб стягнути їх за анексію Криму. Така заява пролунала від Бориса Бабіна, постпреда президента України в Автономній Республіці Крим.

«Це може бути різне майно, починаючи від літаків державних авіакомпаній і майна різних державних фондів РФ і закінчуючи продукцією, яка постачається з РФ і знаходиться у власності російських державних компаній і частками акцій російських державних структур у великих комерційних проектах, які розвиваються в цивілізованих країнах», – заявив постпред. За його словами, перед тім, як примусово стягнути з РФ майно, необхідно дочекатися, коли завершитися процес.

Раніше Постійний третейський суд зобов’язав РФ виплатити компенсацію за позовами компаній з України. Позивачі зазначали, що після анексії Криму російські влади експропріювали об’єкти нерухомості, якими володіли українські компанії. Сума всіх стягнень може досягати 140 мільйонів доларів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Чорновіл : Тимошенко зачіпати не можна – гарантовано Аваковим. Поліція арештувала активістів які хотіли задати незручні запитання

Ну що? “Поліція з народом?” Чи може: Аваков з Тимошенко? – запитує на своїй сторінці ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh