Авторські статті

Бабіч: 14 березня о 10.30 в День Добровольця ми зберемося на Михайлівській площі і пройдемо Маршем Патріотів

Там буду я. Там будете ви – гідні люди, яких не врахував російський план “руського міра”.

Це ви не дали поховати Україну. Це ви кинули все, взяли зброю в руки, і пішли воювати. Наплювали на смертельний ризик. На те, що вам говорили про безнадійність і повну перевагу ворога.

У створені з нуля Добровольчі батальйони, в зруйновані вщент ЗСУ і Національну гвардію і силові підрозділи. У тяжке, невдячне і небезпечне волонтерство.

Це ви йшли в бій пішки, або їхали в на жовтих шкільних автобусах. Це ви вчилися воювати на ходу і дорогою ціною. Це ви творили чудеса, маючи в розпорядженні вбиту техніку і стару зброю. Це вам волонтери везли бронежилети і каски, тому, що багато хто з вас йшли в бій без захисту.

Це ви втрачали друзів, потрапляли пораненими до шпиталю, а потім поверталися назад на війну.

Це ви – сила і честь України

Зараз, в каламутні часи, намагаються забути, нівелювати, принизити і знищити все, за що ви воювали. Намагаються здати обхідним шляхом все, що не вийшло взяти силою.

Причина по якій це до сих пір не вдалося – це знову ви. Коли ми просто збираємося в місці – у когось починають тремтіти коліна.

Вони брешуть нам, тимчасово відступають, змінюють плани – але вони не змінюються. І єдине, що пов’язує їм руки – наша єдність. Як і шанс на те, що нам вдасться зберегти Україну – наша єдність.

Тому ми пройдемо завтра Маршем Патріотів. Згадаємо загиблих побратимів. Побачимо друзів. І нагадаємо всім, що ми є. І ми завжди готові захистити те, за що воювали.

Якщо можеш приходь. Якщо можеш – приїжджай

Цей марш потрібен всім. Надто вже нас намагаються розділити, забути, і переконати всіх, що нас немає, і не було. Єдність – наша зброя.

Завтра, 14 березня о 10.30 на Михайлівській площі в Києві. Побачимося.

Кожен, хто зробить репост, і поставить “+” в коментарях – допоможе оповістити всіх. І показати що ми є.

Повна інформація і реєстрація тут: https://www.facebook.com/events/871116796670831/

 

P.S. Військові добре знають, що таке заходи безпеки і організованість. І як поділитися на підрозділи менше 200 чоловік. Але якщо ти маєш хоч невелику підозру на хворобу – залишайся вдома. Ти все одно з нами.

Просимо залишитися вдома людей похилого віку, людей з ослабленим імунітетом, з хронічними захворюваннями, і всіх, хто знаходиться в групі ризику.

Просимо не брати з собою на акцію дітей. Антисептики, засоби індивідуального захисту – будуть доречні. Просимо дотримуватися усіх можливих запобіжних заходів. Просимо медиків, присутніх на марші уважно спостерігати за ситуацією, інструктувати людей і впливати на ситуацію безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh