Авторські статті

Бабіч: 14 березня о 10.30 в День Добровольця ми зберемося на Михайлівській площі і пройдемо Маршем Патріотів

Там буду я. Там будете ви – гідні люди, яких не врахував російський план “руського міра”.

Це ви не дали поховати Україну. Це ви кинули все, взяли зброю в руки, і пішли воювати. Наплювали на смертельний ризик. На те, що вам говорили про безнадійність і повну перевагу ворога.

У створені з нуля Добровольчі батальйони, в зруйновані вщент ЗСУ і Національну гвардію і силові підрозділи. У тяжке, невдячне і небезпечне волонтерство.

Це ви йшли в бій пішки, або їхали в на жовтих шкільних автобусах. Це ви вчилися воювати на ходу і дорогою ціною. Це ви творили чудеса, маючи в розпорядженні вбиту техніку і стару зброю. Це вам волонтери везли бронежилети і каски, тому, що багато хто з вас йшли в бій без захисту.

Це ви втрачали друзів, потрапляли пораненими до шпиталю, а потім поверталися назад на війну.

Це ви – сила і честь України

Зараз, в каламутні часи, намагаються забути, нівелювати, принизити і знищити все, за що ви воювали. Намагаються здати обхідним шляхом все, що не вийшло взяти силою.

Причина по якій це до сих пір не вдалося – це знову ви. Коли ми просто збираємося в місці – у когось починають тремтіти коліна.

Вони брешуть нам, тимчасово відступають, змінюють плани – але вони не змінюються. І єдине, що пов’язує їм руки – наша єдність. Як і шанс на те, що нам вдасться зберегти Україну – наша єдність.

Тому ми пройдемо завтра Маршем Патріотів. Згадаємо загиблих побратимів. Побачимо друзів. І нагадаємо всім, що ми є. І ми завжди готові захистити те, за що воювали.

Якщо можеш приходь. Якщо можеш – приїжджай

Цей марш потрібен всім. Надто вже нас намагаються розділити, забути, і переконати всіх, що нас немає, і не було. Єдність – наша зброя.

Завтра, 14 березня о 10.30 на Михайлівській площі в Києві. Побачимося.

Кожен, хто зробить репост, і поставить “+” в коментарях – допоможе оповістити всіх. І показати що ми є.

Повна інформація і реєстрація тут: https://www.facebook.com/events/871116796670831/

 

P.S. Військові добре знають, що таке заходи безпеки і організованість. І як поділитися на підрозділи менше 200 чоловік. Але якщо ти маєш хоч невелику підозру на хворобу – залишайся вдома. Ти все одно з нами.

Просимо залишитися вдома людей похилого віку, людей з ослабленим імунітетом, з хронічними захворюваннями, і всіх, хто знаходиться в групі ризику.

Просимо не брати з собою на акцію дітей. Антисептики, засоби індивідуального захисту – будуть доречні. Просимо дотримуватися усіх можливих запобіжних заходів. Просимо медиків, присутніх на марші уважно спостерігати за ситуацією, інструктувати людей і впливати на ситуацію безпеки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України