ЄС|NATO

У Великобританії компанії Babcock розширює виробничі можливості для запуску виробництва нових фрегатів

Babcock відзначає завершення будівництва нового складального залу фрегата Type 31

Babcock – оборонна, безпекова та аерокосмічна компанія, оприлюднила плани найму 500 працівників для своєї програми фрегатів Тип 31, оскільки будівництво її нового сучасного монтажного цеху, The Venturer Building, буде завершено на заводі Rosyth.

Про це було оголошено, коли депутат Дугласа Чепмена, співробітники, представники промисловості, місцеві школярі та профспілки зібралися, щоб стати свідками пам’ятної церемонії «заповнення» в новому закладі.

Захід включав демонстрацію двох козлових кранів вагою 125 тонн, які будуть використовуватися для складання фрегатів, а місцеві школярі додали останні штрихи до об’єкту, допомігши висадити цибулини та кущі по периметру.

Будівля Venturer Building має вражаючі розміри 147 x 62 x 42 м. Спочатку буде використовуватися для складання ракет типу 31 Королівського флоту, забезпечуючи об’єкт, який може підтримувати діяльність у Великобританії та міжнародному суднобудуванні протягом десятиліть вперед. Оскільки програма Type 31 продовжується, у повністю критому залі будуть розміщені два фрегати для безперебійної паралельної збірки та забезпечить підвищення продуктивності за рахунок покращеного доступу до платформ і цифрового підключення.

Початковий набір для підтримки програми включатиме різноманітні професії, включаючи зварювальників, виробників та слюсарів-механіків та електриків, а також оперативників з підтримки виробництва. Згідно з оголошенням, 500 нових ролей сприятимуть безпосередній робочій силі, яка досягне піку розквіту програми — близько 1250 осіб по всій Великобританії, і буде підтримувати таку ж кількість у розширеному ланцюжку поставок.

Подальші можливості будуть включати управління виробництвом операцій, якість і планування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.