Поради

Б’юті-тренди 2020 року: візьміть на замітку вже зараз. Світлини

Кількість нових трендів, які нас чекають в 2020-м, дуже велика. Але їх можна назвати мікротрендами, і багато з них вже колись були на піку. Наприклад, блискучі губи продовжують зміщувати матові. А значити, запасайтеся блисками і помадами з глянцевим ефектом. Вони можуть бути не тільки напівпрозорими, але і насичених, яскравих кольорів. Але обов’язково стежте за контуром, в таких текстурах він часто пливе.

Giambattista Valli

Блискітки. Так, цей тренд буде актуальним у новому році, особливо на вечірках. Тіні, помади, стрілки в цьому сезоні можна виконати з дрібних блискіток або ж більш великих. У повсякденному житті використовувати їх, напевно, не варто, або дуже акуратно додавати мерехтіння, а вісь на вечірні заходь — відмінний варіант.

Брови. У 2020 році мода продовжує експериментувати з бровами. Освітлення, пофарбування в кольори веселки, золоті брови, брови з страз — все це прийшло до нас з модних подіумів і виглядає ефектно на моделях. Інтегрувати такий тренд в життя можна тільки на дуже тематичну вечірку або fashion-зйомку.

Що стосується манікюру, то тут залишаються на передовій і червоні покриття. Червоний колір також приходити у вигляді деталей в манікюрі і розставляє акценті. Також актуальним буде френч, але не тільки класичний, а з використанням яскравих і навіть неонових кольорів.

Якщо говорити про волосся, то тренд нас чекає дуже гарний — квіти, вплетені в зачіску. Від маленьких і акуратних до ефектних «букетів».

Поза трендів завжди буде натуральність, природність, доглянутий і здоровий вигляд. Не повинно бути в образі ретельності або прилизаності, якщо говорити про повсякденності. Це завжди дуже просто, але дуже складно.

Chanel

Prabal Gurung

Kiko Kostadinov

Balmain

Alice Olivia

+6Saint Laurent

Mugler

House of Holland

Giorgio Armani

Giambattista Valli

Valentino

Cowan

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України