Авторські статтіЗдоров'я

Аутизм може викликати алергія на продукти харчування

Вчених всього світу цікавить питання, з чим пов’язаний аутизм, що з’являється у молодого покоління. Як виявляється, його може викликати не тільки погана спадковість або антисоціальний спосіб життя батьків.

Аутизм може викликати алергія на продукти харчування. До такого висновку прийшли вчені США, що працюють в Університеті Айови.

Вони провели дослідження, в яких були задіяні близько 200 тисяч дітей. Виявилося, що аутизм у 2,5 рази частіше спостерігається у тих, у кого алергія на продукти харчування. Зокрема, на молоко або арахіс.

Це відкриття в черговий раз доводити, що якщо імунна система демонструє свою дисфункцію, це істотно збільшує ймовірність того, що у дитини розвинеться аутизм.

Дослідження торкнулися дітей, які перебувають віком 3 – 17 років. Згідно з їх даними, при харчової алергії з аутизмом, в тій чи іншій його формі, зіткнулися 11,25% дітей.

Тими, у кого аутизм не спостерігався, теж іноді демонструвалася алергія на окремі продукти харчування. Але це було лише 4% випробовуваних.

Дослідження носило наглядова характер. Причинно-наслідкові зв’язки точно не встановлені. Однак, безсумнівно, алергія на продукти харчування впливає на аутизм. Яким чином, вчені сподіваються незабаром встановити.

Проблема досить актуальна. Розладами, належать до аутичного спектру, страждає одна дитина на кожних 59 народжених. Коріння проблеми – поки не встановлені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.