Авторитет Тимошенко може зіграти роль для відвернення війни з Росією, – політологи

Тарас Березовець, політтехнолог

Я думаю влада потребує серйозного кадрового посилення, треба долучати тих людей, що мають величезний авторитет і досвід у врегулюванні подібних кризових конфліктів.

Я думаю, потрібно запроваджувати посади радників при РНБО, МЗС.

Ми розуміємо, що такі люди є – це Володимир Горбулін, Євген Марчук, Юлія Тимошенко, вони здатні підсилити нашу спільну боротьбу проти ворога.

Їх авторитет в Україні і світі, серйозні знання і багаторічна практика зможуть допомогти новій українській владі швидше і ефективніше вирішити конфлікт з Росією у Криму і врятувати єдину і цілісну Україну.

Думаю, владі треба якомога скоріше долучити цих людей у команду протидії військовій агресії Путіна щодо України.

На мою думку, сьогодні, це єдина серйозна можливість зберегти нашу країну.

Олексій Гарань, політолог

Сьогодні ми маємо дуже складний момент у державі, який добре і чітко показує нам, хто є хто із політиків.

Я наприклад, так і не зрозумів логічність учинку трьох депутатів зі «Свободи», які у той момент, коли ми ведемо тяжку інформаційну війну з Росією, б’ють на камеру керівника Першого національного з криками «москалі».

Це неправильна і неприпустима позиція і дії у той момент, коли ми маємо організуватися і дати належну достойну відсіч нашим ворогам. Але при цьому не втратити людське лице, щоб Захід бачив у нас нову владу, з якою можна працювати, а не дикунів, що встрявають у міжусобні розборки з побоями.

На цьому фоні дуже достойно виглядає вся наша влада, Яценюк, наприклад, що зараз робить усе можливе і неможливе для реакції Заходу, для об’єднання країни у цей складний час.

Крім того, я б згадав Юлії Тимошенко. Її беззаперечний авторитет у світі теж робить свою належну справу, вона активно робить заяви, де прямо називаю Росію агресором, а Путіна «фашистом». Це справді, той момент, коли політики мають сказати все, щоб підтримати народ, свою країну.

Думаю, її авторитет і багатолітній політичний досвід грають дуже велику роль у збереженні країни і відвернення війни з Росією.

Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Я високо оцінюю дипломатичні старання наших політиків і їх дії щодо Криму. Сьогодні рівень уваги і підтримки України в світі, як ніколи фантастичний.

Хочу відзначити дії українського уряду, який робить все зважено і грамотно.

А також непогано проявила себе під час кримського конфлікту Юлія Тимошенко, її яскраві, сильні заяві роблять свою справу. Думаю, завдяки своїй позиції вона має іти на вибори і складати конкуренцію Порошенку чи Кличку.

Ми всі знаємо її здатність, як бути в центрі конфлікту, так і швидко і ефективно його розрулювати. Через те, а також те, що на минулих виборах її підтримала половина країни – вона має іти на вибори у травні і має непогані шанси їх виграти.

UAINFO

 

Comments

0 comments

One comment

  1. заказной политтехнолог. лизнул, как говорится

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh