Новини з Австрії

Автопідстава з “розбитим” дзеркалом на автобані коштувала парі з Граца 560 євро 

Будьте обережні, ця афера може торкнутися будь-якого туриста в Австрії: пару з Граца обдурили за допомогою трюку з дзеркалом

Серед білого дня посеред шосе неподалік Флоренції (Італія) двоє австрійців нещодавно стали жертвами так званого “трюку з дзеркалом”. Усе сталося “дуже швидко”, потім “пропали 560 євро – усі наші відпускні запаси”, – розповів розгублений потерпілий Франц С. Те, що пара зрозуміла надто пізно: вони потрапили в хитру пастку. Використовуючи так званий “дзеркальний трюк”, шахрай забрав усю готівку – жертв навіть не довелося особливо переконувати.

Наступні сцени добре задокументовані відеореєстратором жертви: “Ми обганяли білий BMW, коли раптово почули хлопок. Потім водій проїхав повз нас, вказав на своє розбите дзеркало і скерував нас у зону стоянки”… Чоловік вийшов, одразу ж підійшов до пасажирського боку австрійської автівки і жестом наказав опустити вікно. Чому італієць не підійшов до водійського місця? Щоб він міг непомітно зробити спеціальною крейдою “подряпину” на автомобілі жертв. Удар, який почули жертви, зазвичай завдається кинутим у ціль каменем.

“На стоянці чоловік ввічливо повідомив нам, що ми розбили його дзеркало, і тут же показав нам на його телефоні заміну на eBay за 800 євро”, – сказав Франц С., – “Senza assicurazione!” – Збиток пропонувалося відшкодувати готівкою на місці без страховки.

“Моя дружина добровільно віддала йому всі наші грошові запаси”. Чоловік тут же поспішив геть із сумою в 560 євро. І тільки коли пара згодом переглянула відео з відеореєстратора, 75-річний чоловік помітив, що дзеркало дивного водія було розбите ще до того, як сталося ймовірне зіткнення, і що він увесь час шукав підходящих жертв із відчиненим вікном.

Хоча шанси коли-небудь повернути гроші невеликі, австрійці розглядають можливість подачі заяви в Італії, коли вони наступного разу туди поїдуть. Подружжя насамперед хоче застерегти інших відпочивальників: “Ці злочинці дуже добре організовані і справді досвідчені. Усе було дуже правдоподібно і сталося дуже швидко”.

Юрист ÖAMTC Ніколаус Отрід радить усім мандрівникам: “Якщо ви не помітили у своєму автомобілі нічого незвичайного, крім удару, продовжуйте рух. Якщо ви зупинитеся, скажіть, що хочете викликати поліцію”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України