Автомобільні комп’ютери можуть отримати захист від вірусів

Автомобільні комп’ютери можуть отримати захист від вірусів. Фахівці з США мають намір створити антивірус для електроніки, що встановлюється в машинах.

Більшість сучасних автомобілів оснащуються десятками спеціалізованих комп’ютерів, контролюючих все, починаючи від інформаційно-розважальних функцій і закінчуючи рульовим колесом і гальмами. У зв’язку з цим все частіше постає питання про необхідність захисту електроніки від злому і шкідливого програмного забезпечення.

Вирішити цю проблему вирішила невелика компанія Karamba Security, що базується в місті Енн-Арбор (штат Мічиган). Розробники повідомили, що мають намір розробити антивірус, призначений для електронних блоків управління, якими оснащуються сучасні моделі. Крім стандартного захисту додаток зможе виявляти слабкі місця електроніки і повідомляти виробнику про них.

За словами фахівців, транспортні засоби мають величезну кількість вразливих частин. Наприклад, бортовий комп’ютер і медіа-система легко зламуються через Wi-Fi і Bluetooth. Це означає, що зловмисники можуть отримати доступ до цих пристроїв.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh