Автомобільні дороги запропонували будувати з пластику

Нідерландські компанії KWS Infra та VolkerWessels розробили проект будівництва дорожнього полотна PlasticRoad з переробленого пластику.

Пластикову дорогу PlasticRoad передбачається збирати в стислі терміни і з мінімальними трудовитратами з готових плит з внутрішньою порожниною для необхідних комунікацій на кшталт водопровідних труб або електричних кабелів.

Всі необхідні комунікації під конкретну ділянку дорожнього полотна будуть закладатися в плити ще на етапі виробництва, а потім плити будуть просто з’єднуватися між собою при укладанні. PlasticRoad стійка до впливу хімічних реагентів та температур від -40 до +80 ° C.

Інженери компанії VolkerWessels, яка займатиметься виробництвом плит, запевняють, що їхня технологія зробить справжню революцію в дорожньому будівництві, оскільки дорожнє полотно з переробленого пластику обіцяє в три рази більший термін служби в порівнянні з асфальтом.

Маса готових плит PlasticRoad також буде відносно невелика, а при русі автомобілів по пластиковій дорозі колеса будуть виробляти менше шуму. Терміни будівництва доріг при використанні пластику повинні скоротитися з декількох місяців до декількох тижнів.

Відео: MrParitoshMishra

Популярная механика

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh