Авторські статтіТехно

Автомобільні дороги запропонували будувати з пластику

Нідерландські компанії KWS Infra та VolkerWessels розробили проект будівництва дорожнього полотна PlasticRoad з переробленого пластику.

Пластикову дорогу PlasticRoad передбачається збирати в стислі терміни і з мінімальними трудовитратами з готових плит з внутрішньою порожниною для необхідних комунікацій на кшталт водопровідних труб або електричних кабелів.

Всі необхідні комунікації під конкретну ділянку дорожнього полотна будуть закладатися в плити ще на етапі виробництва, а потім плити будуть просто з’єднуватися між собою при укладанні. PlasticRoad стійка до впливу хімічних реагентів та температур від -40 до +80 ° C.

Інженери компанії VolkerWessels, яка займатиметься виробництвом плит, запевняють, що їхня технологія зробить справжню революцію в дорожньому будівництві, оскільки дорожнє полотно з переробленого пластику обіцяє в три рази більший термін служби в порівнянні з асфальтом.

Маса готових плит PlasticRoad також буде відносно невелика, а при русі автомобілів по пластиковій дорозі колеса будуть виробляти менше шуму. Терміни будівництва доріг при використанні пластику повинні скоротитися з декількох місяців до декількох тижнів.

Відео: MrParitoshMishra

Популярная механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.