Автомобілі в Австрії можуть подешевшати, а натомість паливо подорожчати.

Нові автомобілі можуть стати дешевше: уряд розглядає можливість скасування податку на автомобільні викиди (NoVA – Normverbrauchsabgabe), а натомість , в якості компенсації втрат , повинен підвищитися податок на паливо.

У міністерстві фінансів комп’ютерній комп’ютери в даний час працюють на повну потужність — експерти прораховують різні моделі податкової реформи, яка повинна вступити в силу поступово, починаючи з 2020 року. Зокрема розглядається ідея скасування стандартного податку на викиди (NoVA), який стягується при купівлі нових автомобілів. Цей єдиний податок в Європі залежить від кількості викидів CO2 автомобіля і може становити до 32 відсотків від чистого ціни.

Скасування NoVA зробить всі автомобілі дешевше, і особливо сильно це торкнеться великих важких позашляховиків, які споживають більше палива і, отже, виробляють більше вуглекислого газу. Податок був введений на початку 1992 року. Це була заміна податку на розкіш у розмірі 30 відсотків, який раніше існував серед іншого на автомобілі та ювелірні вироби.

NoVA приносити міністерству фінансів близько 500 мільйонів євро в рік (останні дані за 2017 рік, коли він становив 469 мільйонів євро). Це сума, без якої федеральний уряд не може обійтися, особливо в ході запланованих податкових пільг. Отже, ця втрата повинна бути компенсована збільшенням податку на нафтопродукти , що це звичайно збільшить ціну за літр дизельного палива і бензину.

За матеріалами: diepresse.com.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh