Економіка

«АвтоКрАЗ» розширює лінійку самохідних шасі

«АвтоКрАЗ» розширює лінійку власних самохідних шасі новою моделлю — КрАЗ-«Атлант»

Передає прес-служба підприємства.

Головною особливістю нової моделі стало розташування силового агрегата в задній частині автомобіля. Таке компонування популярне для різних видів військової техніки, і аналогічних пропозицій на ринку від автомобільних брендів не так багато. А їх ціна на подібні спеціальні модифікації досить часто змушує бронебудівельників і спецнадбудовників самостійно доопрацьовувати стандартні автомобільні шасі, що не кращим чином впливає на якість та робочі характеристики кінцевого виробу.

«АвтоКрАЗ» розширює лінійку самохідних шасі (фото)

 

«АвтоКрАЗ» розширює лінійку самохідних шасі (фото)

 

«АвтоКрАЗ» розширює лінійку самохідних шасі (фото)

 

«КрАЗ» вирішив відгукнутися на потреби ринку — запропонувати універсальну готову шасі-платформу з сучасними компонентами, при цьому поборотися за краще на ринку співвідношення ціни та якості, а також технічних параметрів.

Розробка новинки вже на завершальній стадії. «АвтоКрАЗ» запрошує до співпраці виробників бронетехніки та спеціальних надбудов для розгляду нової платформи в якості базового шасі для своїх продуктів.

Основні переваги новинки із заднім розташуванням силового агрегата:

    збільшена робоча зона екіпажа зі зменшеною висотою загального профілю автомобіля;можливість збільшити фронтальний балістичний захист виробу;значний кліренс 400 мм;система автоматичного регулювання і підтримки тиску в шинах;високоефективні дискові гальма з системою ABS;шасі вже у базовій версії укомплектоване незалежною підвіскою, днищем із протимінним захистом для рівнів 2-3 по Stanag 4569.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України