ЄС|NATO

Автентичні продукти та напої – в особливій пошані

Усе більше людей їдуть до Львова та Карпат, щоб познайомитися із самобутньою культурою, чистою природою та смачною кухнею. Туристів приваблює усе автентичне – підтверджують експерти.

Українськість приваблює людей дедалі більше.

На Західній Україні – небувалий наплив гостей. До кінця року Львів відвідають до двох мільйонів людей – підрахували міські посадовці. Туристи ж зізнаються, що столиця Галичини приваблює їх не лише славною архітектурою, а й оригінальною кухнею. Подобається усе автентичне – каже Інна, адміністратор одного із львівських ресторанів: «Разом із збільшенням потоку гостей зростає і попит на самобутні українські страви та напої. Особлива увага – продукції львівських виробників. Оскільки люди хочуть спробувати щось львівське, традиційне».

Туристичні Карпати та сплави по Дністру обирають прихильники «зеленого» туризму. Гостям до смаку мандри на плотах, «вікенд» далеко в горах чи на полонині. За останні два роки кількість охочих побачити українські гори значно збільшилася – кажуть в обласному управлінні культури та туризму Івано-Франківщини. До кінця сезону туроператори чекають ще на 90 тисяч гостей.

«Відпочинок у Карпатах особливий, – говорить Андрій Воронець з Чернігівщини. – Я не знаю жодного іншого місця, де з висоти двох метрів можна пірнути прямо у водоспад. Це особливі відчуття».

Знавці розповідають: ніщо так не дає відпочинку для душі й тіла, як чисте карпатське повітря та гірська мінеральна вода. А вона у нас особлива. На її основі сьогодні навіть роблять львівську горілку «Мороша», яка користується неабияким попитом у туристів.

«Мінеральну воду ми беремо із гірського джерела, що знаходиться у селі Новий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області, – розповідає Василь Дмитровський, головний інженер заводу мінеральних вод «Мізунь». – Це ідеально чиста природна вода, досконала від природи. Вона містить усі складові, які потрібні для людського організму. Така вода не потребує глибокого очищення, тож зберігає усі первозданні природні властивості та позитивну енергетику».

Прямо з гір спеціальними машинами мінеральна вода доставляється у Львів на горілчаний завод «Гетьман», де на її основі виготовляють горілку «Мороша». За словами продавців, вона користується особливою любов’ю туристів – адже продукт цей також автентичний.

Новий Погляд

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.