Новини з Австрії

Австрійці за рахунок еко-соціальної податкової реформи можуть отримати бонус до 200 євро в рік

Еко-соціальної податкова реформа: який кліматичний бонус отримуватимуть австрійці

Статистичне управління Австрії в понеділок представило карту кліматичних бонусів для Австрії. Мешканці Відня отримують мінімальний кліматичний бонус

Зокрема, всім автобусним, залізничним маршрутами і метрополітену в Австрії був привласнений один з восьми «класів якості». Залежно від того, яка частина населення проживає в зоні з якісними транспортним сполученням, комуни розподілилися за чотирма рівнями кліматичного бонусу.

Для Відня це означає найнижчий «кліматичний бонус» у розмірі 100 євро на дорослого і 50 євро на дитину через в цілому гарний транспортне сполучення. Тут проживає 21,5 відсотка населення. Весь Відень розглядався як комуна. Відмінності між центральною частиною міста і околицею до уваги не бралися.

Інші великі міста, такі як Грац, Інсбрук і Лінц, вже знаходяться на рівні 2 (133 євро). Як і ще 106 муніципалітетів і район навколо Відня. Третій рівень (167 євро) відданий 443 довколишніх до міст комунам. Добра третина населення проживає в сільській місцевості і має право на максимальний кліматичний бонус – 200 євро.

Відразу ж в соцмережах розгорілися дебати. Відзначився навіть бургомістр Міхаель Людвіг. «Від кліматичного бонусу жителі Відня і всіх великих міст Австрії отримають меншу вигоду, ніж жителі сільської місцевості». Гюнтер Штайнбауер, глава Wiener Linien, також взяв участь у диспуті. «Сільські жителі більше сприяють глобальному потеплінню, від якого більше страждають міські жителі. Однак вони отримають максимальний кліматичний бонус ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України