Новини з Австрії

Австрійський приватний літак упав у Балтійське море біля узбережжя Латвії

Сьогодні над Балтійським морем біля узбережжя Латвії розбився приватний літак австрійської реєстрації із чотирма людьми на борту. Літак Cessna з реєстрацією OE-FGR, зареєстрований на німецьку компанію, прямував із Хереса в Іспанії до Кельна.

За повідомленнями, радіозв’язок перервався невдовзі після зльоту після того, як із кабіни надійшло повідомлення про проблеми з тиском. З того часу літак подорожував як “літак-привид”. Іспанські, французькі та німецькі винищувачі піднімалися у повітря, але не змогли встановити контакт із людьми, які перебували в літаку. Cessna двічі змінювала напрямок у Франції та біля Кельна, але продовжувала летіти у бік Балтійського моря.

Неподалік Рюгена – це місце німецького винищувача показав літак ВПС Данії. Через деякий час приватний літак швидко втратив висоту та впав у море. Згідно з шведським інформаційним агентством TT, аварія сталася о 7:45 вечора, а місце аварії, імовірно, знаходиться на північний захід від латвійського міста Вентспілс.

На борту приватного легкомоторного літака був власник компанії аеротаксі та медичних літаків Quick Air Карл-Петер Гріземанн. Разом із ним летіли його дружина та двоє дітей, всі вони загинули. Пілотував літак сам Гриземанн. Джет прямував до Німеччини з іспанського міста Херес-де-ла-Фронтера. Сім’я бізнесмена має будинок в Іспанії, і тому вони часто літали з місцевого аеропорту Херес в Кельн, де базується Quick Air. Причину аварії літака поки не встановлено.

Для пошуку літака, що розбився, був викликаний литовський військовий вертоліт. За повідомленнями ЗМІ, у пошуках місця аварії також брали участь шведські сили та цивільний пором.

Шведський експерт з авіаційної безпеки Ханс К’єлл заявив, що витік міг призвести до втрати тиску в салоні літака. Через нестачу кисню пасажири могли знепритомніти. Це може статися протягом 30 секунд і не виключено, що пасажири не помітили втрати тиску.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: ©APA/ROLAND SCHLAGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України