Новини з Австрії

Австрійський канцлер запевнив, що більше локдаунів у країні не очікується

Коронавірус в Австрії станом на 7 червня : 363 нових випадки, з осені правило 3-G буде застосовуватися і в школах, Зеленому паспорту загрожує чергове відтермінування, канцлер Курц запевняє: «Більше ніяких локдаунів в Австрії»

В даний час в Австрії налічується 11 236 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення -28, 4. одужали 621 172. У лікарнях – 247, з них 115 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 376. вакцинувалося  3 879 546 человек (49,28%). 22,43% населення Австрії вже має повний захист.

«Правило 3-G» має застосовуватися до шкіл з осені

Тоді вакцинація буде перевагою. Вольфганг Мюкштейн підірвав «політичну бомбу» в інтерв’ю oe24.TV: Так, він міг це уявити. Це те, що міністр охорони здоров’я зелених відповів на питання головного редактора oe24 Ніки Феллнер, чи буде правило 3-G – доступ тільки для тих, хто був вакцинованим, для тих, хто одужав або пройшов тестування – також застосовуватися в школах з наступної осені.

З минулої п’ятниці в Австрії вже мав бути новий «документ» – «Зелений паспорт»

Він повинен довести – в ідеалі за допомогою QR-коду – на всій території ЄС, що людина вакцинувалася, видужала або протестувалася (правило 3-G). Але спочатку реалізація проекту була відкладена через технічні проблеми. У міністерстві охорони здоров’я заявили, що ЄС вимагає зміни технічних вимог. Спочатку новою датою початку була п’ятниця, 11 червня. Але тепер здається, що і ця дата не буде витримана. Міністр з туризму Елізабет Кёстінгер не хоче встановлювати конкретну дату: «Ми почнемо реалізацію якомога швидше». І далі: «Експерти Міністерства охорони здоров’я працюють над реалізацією» Тепер точної дати не вказується.

У боротьбі з пандемією корони і економічною кризою все в Австрії доводить про правильний напрямок

Федеральний канцлер Себастьян Курц задоволений багатьма позитивними подіями. За заявою уряду, стратегія приносить свої плоди в боротьбі з пандемією і економічною кризою. «Перед цим влітку ми знаходимося в дуже хорошій ситуації, яка навіть краще, ніж багато хто очікував. Перші кроки вже привели до помітного відновлення на ринку праці, і економічні прогнози в даний час переглядаються у бік поліпшення більшою мірою, ніж очікувалося. У боротьбі з вірусом ми всі разом багато чого досягли », – заявив Курц. Вищий уряд Австрії очікує, що ситуація з короною стабілізується в найближчі місяці. З сьогоднішньої точки зору, повсюдних обмежень для населення більше не слід очікувати і після запланованих кроків по відкриттю в червні і липні через ефективність вакцинації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України