Австрійський канцлер запевнив, що більше локдаунів у країні не очікується

Коронавірус в Австрії станом на 7 червня : 363 нових випадки, з осені правило 3-G буде застосовуватися і в школах, Зеленому паспорту загрожує чергове відтермінування, канцлер Курц запевняє: «Більше ніяких локдаунів в Австрії»

В даний час в Австрії налічується 11 236 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення -28, 4. одужали 621 172. У лікарнях – 247, з них 115 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 376. вакцинувалося  3 879 546 человек (49,28%). 22,43% населення Австрії вже має повний захист.

«Правило 3-G» має застосовуватися до шкіл з осені

Тоді вакцинація буде перевагою. Вольфганг Мюкштейн підірвав «політичну бомбу» в інтерв’ю oe24.TV: Так, він міг це уявити. Це те, що міністр охорони здоров’я зелених відповів на питання головного редактора oe24 Ніки Феллнер, чи буде правило 3-G – доступ тільки для тих, хто був вакцинованим, для тих, хто одужав або пройшов тестування – також застосовуватися в школах з наступної осені.

З минулої п’ятниці в Австрії вже мав бути новий «документ» – «Зелений паспорт»

Він повинен довести – в ідеалі за допомогою QR-коду – на всій території ЄС, що людина вакцинувалася, видужала або протестувалася (правило 3-G). Але спочатку реалізація проекту була відкладена через технічні проблеми. У міністерстві охорони здоров’я заявили, що ЄС вимагає зміни технічних вимог. Спочатку новою датою початку була п’ятниця, 11 червня. Але тепер здається, що і ця дата не буде витримана. Міністр з туризму Елізабет Кёстінгер не хоче встановлювати конкретну дату: «Ми почнемо реалізацію якомога швидше». І далі: «Експерти Міністерства охорони здоров’я працюють над реалізацією» Тепер точної дати не вказується.

У боротьбі з пандемією корони і економічною кризою все в Австрії доводить про правильний напрямок

Федеральний канцлер Себастьян Курц задоволений багатьма позитивними подіями. За заявою уряду, стратегія приносить свої плоди в боротьбі з пандемією і економічною кризою. «Перед цим влітку ми знаходимося в дуже хорошій ситуації, яка навіть краще, ніж багато хто очікував. Перші кроки вже привели до помітного відновлення на ринку праці, і економічні прогнози в даний час переглядаються у бік поліпшення більшою мірою, ніж очікувалося. У боротьбі з вірусом ми всі разом багато чого досягли », – заявив Курц. Вищий уряд Австрії очікує, що ситуація з короною стабілізується в найближчі місяці. З сьогоднішньої точки зору, повсюдних обмежень для населення більше не слід очікувати і після запланованих кроків по відкриттю в червні і липні через ефективність вакцинації.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh