Новини з Австрії

Австрійський канцлер про талібів: “Я не хочу імпорту цієї хворої ідеології в Європу”

Австрійський канцлер Себастьян Курц дав інтерв'ю на тему міграції та ісламізму газеті Bild

Курц про виведення військ з Афганістану: «Особисто мене турбує виведення військ. Але ми маленька країна, і у військовому відношенні у нас немає таких же можливостей, як у інших ».

Про фанатизми талібів: «Я не хочу імпорту цієї хворої ідеології в Європу. Ми обов’язково продовжимо депортацію до Афганістану. Ми не можемо вирішити проблеми цієї країни, приймаючи велику кількість людей в Німеччині та Австрії, як в 2015 році. Якщо людям доводиться бігти, то я вважаю сусідні країни, Туреччину або безпечні райони Афганістану, безумовно, більш кращим місцем, ніж Німеччина, Австрія або Швеція. »

Про ісламізмі: «Ця масова міграція людей з абсолютно різних культур, деякі з яких погано або зовсім не навчені, привели до величезних проблем в Європі». Багато мігрантів також «явно гомофобні» і «не зважають на права жінок».

Про злочин: «Нещодавно кілька молодих афганців накачали наркотиками, згвалтували, убили, а потім викинули на вулицю як якусь річ – 13-річну дівчинку. Такого звірства ніколи не було. Ми не повинні робити помилку і стригти всіх під одну гребінку. Але це правда, що у нас величезні проблеми з багатьма, хто приїхав з Афганістану, Чечні та інших частин світу, з абсолютно різних систем і культур ».

Про відставку за звинуваченням: «Звичайно, він не піде у відставку, навіть якщо будуть пред’явлені звинувачення».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України