На сьогоднішній момент у Європі залишилася лише одна труба, котрою надходить рашистський газ. Після теракту на газопроводах «Північний потік» газ до Європи йшов лише через Україну та «Турецький потік» — тепер маршрут через Чорне море перекрито.
Багато читачів досі добре пам’ятають: незадовго до вибухів на двох важливих газопроводах «Північний потік» у Балтійському морі біля острова Борнхольм 26 вересня минулого року також повідомлялося про ремонтні роботи на цьому маршруті, з 31 серпня по 2 серпня. У вересні газу не було. Потім, лише через 24 дні, чотири вибухові пристрої зруйнували трубопроводи, а теракт різко збільшив рахунки жителів Західної Європи за електроенергію.
Російські ЗМІ зараз повідомляють про ситуацію, аналогічну до тієї, що була наприкінці літа 2022 року: ремонтні роботи на «Турецькому потоці», одному з двох останніх газопроводів, що постачали Південну та Західну Європу російським газом, вимагають повної зупинки. Це означає, що лише 50% звичайно необхідного обсягу газу може бути перекачати з фашистської росії до європейських країн. Через 7 днів, тобто. у понеділок наступного тижня, блокування знову має бути знято.
Нинішня зупинка «Турецького потоку» показує, що через територію України ЄС отримує не менше 50% обсягу газу від фашистів. Однак лише кілька днів тому колишній генеральний директор австрійської компанії OMV Герхард Ройсс повідомив про свою розмову із заступником міністра енергетики України: він чітко сказав, що 31 грудня 2024 року Україна розірватиме контракт на транзит газу.
Це залишає майже 446 мільйонам громадян ЄС лише два варіанти одержання російського газу: або через «Турецький потік», або через танкери для перевезення зрідженого газу.
Незважаючи на всі обіцянки міністерки екологічного клімату та енергетики австрійського уряду Леоноре Гевесслер про зворотне, Австрія, як і раніше, отримує 74% (дані за березень) необхідного обсягу газу від рашистів. Сховища природного газу в Австрії в даний час заповнені на 76%, і відмова від усіх поставок природного газу з росії була б керованою протягом тривалого часу, проте зараз необхідно забезпечити накопичення дешевших запасів газу в сховищах на зиму.
Конкретних підозрюваних у руйнуванні 26 вересня минулого року газопроводів «Північного потоку» в Балтійському морі досі не названо.