Австрію атакують оси і бджоли

2018 рік в Австрії стане рекордним роком за кількістю атак на людину з боку бджіл. Про це попереджають ентомологи і фахівці з Червоного Хреста.

В поточному році вже близько 70 тисяч жителів Австрії випробували алергічну реакцію після укусу цих літаючих комах. У сімдесяти відсотках випадків укуси здійснювали оси.

За даними Allergy Center Floridsdorf, близько 700 000 австрійців мають алергію на укуси ос та бджіл. У цьому році всі вони повинні бути особливо обережні — ыз-за дуже теплої весни кількість ос на теренах Австрії істотно зросла.

Усім тим, хто має алергію на укуси бджіл і ос, фахівці радять мати при собі лікарські препарати, призначені лікарем, для зняття алергічної реакції та усунення її наслідків, а також виявляти необхідну обережність при використанні пляшок і фруктів, оскільки бджола або оса, потрапляючи в горло, може викликати набряк дихальних шляхів. У випадку попадання комахи слід негайно вжити заходів до охолодження горла, як зовні, так і всередині, з допомогою льоду або охолоджувальних рідин і негайно звернути до лікаря у уникнення трагічних наслідків.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh