Авторські статтіНовини з Австрії

Австрію атакують оси і бджоли

2018 рік в Австрії стане рекордним роком за кількістю атак на людину з боку бджіл. Про це попереджають ентомологи і фахівці з Червоного Хреста.

В поточному році вже близько 70 тисяч жителів Австрії випробували алергічну реакцію після укусу цих літаючих комах. У сімдесяти відсотках випадків укуси здійснювали оси.

За даними Allergy Center Floridsdorf, близько 700 000 австрійців мають алергію на укуси ос та бджіл. У цьому році всі вони повинні бути особливо обережні — ыз-за дуже теплої весни кількість ос на теренах Австрії істотно зросла.

Усім тим, хто має алергію на укуси бджіл і ос, фахівці радять мати при собі лікарські препарати, призначені лікарем, для зняття алергічної реакції та усунення її наслідків, а також виявляти необхідну обережність при використанні пляшок і фруктів, оскільки бджола або оса, потрапляючи в горло, може викликати набряк дихальних шляхів. У випадку попадання комахи слід негайно вжити заходів до охолодження горла, як зовні, так і всередині, з допомогою льоду або охолоджувальних рідин і негайно звернути до лікаря у уникнення трагічних наслідків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України