Новини з Австрії

Австрійський канцлер виступає проти полегшеного надання притулку жінкам та дітям

Австрійський канцлер Карл Нехаммер застерігає, що нелегальна міграція може зруйнувати Європейський Союз. Він також виступає проти нового регулювання полегшеного надання притулку жінкам та дітям.

Проблеми хвилі біженців 2015 ще не вирішені, але черговий потік прохачів притулку вже очікує Європу. В інтерв’ю «Welt» канцлер відверто говорить про неправомірні дії Брюсселя.

“Система надання притулку в ЄС вже багато років не працює”, – заявляє Нехаммер. Але у канцлера є надія, і він бачить відчуття реальності, що повільно повертається Брюсселю. «Новий прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні також надала великого імпульсу. Але дорога ще далека від завершення».

«Оскільки нелегальна міграція може стати проблемою, яка може розділити і, можливо, навіть зруйнувати Європейський Союз. Ми повинні усвідомлювати цю серйозність», – заявив Нехаммер.

Чітка вимога Відня: ефективний захист кордонів

Швидкі процедури надання притулку на зовнішніх кордонах. Швидка депортація завдяки відповідним угодам із третіми країнами. І: Процедури надання притулку мають відбуватися у третіх країнах.

Більшість у парламенті ЄС та коаліція у Берліні хочуть звільнити від процедури надання притулку жінок із дітьми, що загрожує подальшим розколом Союзу. Нехаммер категоричний: «Вимога звільнити жінок, які супроводжуються дітьми, від процедур надання притулку може здатися правильним на перший погляд, але зрештою контрпродуктивно. В результаті в майбутньому жінки та діти, зокрема, будуть відправлені своїми родичами у небезпечну подорож через Середземне море та передані несумлінним контрабандистам людьми. Таке рішення було б практично запрошенням для жінок з дітьми ризикнути нелегально потрапити до Європи – і якщо захист буде надано, перевезти до себе всю родину. Австрія не погоджується на зміни процедур надання притулку в такій формі».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України