Новини

Австрійський інвестор ТРЦ “Respublika Park” долучиться до проєктів з відновлення України

Василь Толстунов, керівний директор компанії Trafin, яка є інвестором ТРЦ “Respublika Park” у Києві, офіційно заявив про плани компанії брати участь у проєктах з відновлення України.

Керівний директор повідомив про активну роботу компанії Trafin над кількома новими інвестиційними проєктами з метою їх майбутнього втілення в Україні. Він підкреслив, що компанія не лише цікавиться можливостями збільшення власного портфеля комерційної та житлової нерухомості, але також виявляє високу зацікавленість у здійсненні інвестицій, спрямованих на відновлення країни та розвиток інфраструктури.

Trafin є важливою частиною впливової корпоративної групи T&F, яка активно працює на ринку нерухомості та успішно реалізовує значні проєкти в різних країнах. Для групи T&F український ринок має важливе значення, а відкриття ТРЦ “Respublika Park” у 2021 році стало одним з найбільш вдалих і важливих досягнень компанії.

“Ми, група компаній T&F, маємо багаторічний досвід і високий рівень експертизи у сфері нерухомості та розробки інвестиційних проєктів, і ми маємо сильне бажання застосувати цей багаж знань на користь України”, — відзначив Василь Толстунов.

Василь Толстунов підкреслює, що іноземним компаніям варто розглядати можливості інвестування в Україну, оскільки країна пропонує вигідні бізнес-перспективи та потужні можливості навіть попри сьогоднішні виклики. Директор вважає, що якщо зайти на ринок з такими можливостями, шанс на успіх буде однозначно високим. Перегляд попередніх обмежень і надання іноземним інвесторам можливості виводити раніше вкладені у проєкти кошти, сприятиме зростанню приватних іноземних інвестицій в Україну. Ці кроки дозволять інвесторам реінвестувати кошти в нові проєкти, що сприятиме створенню нових робочих місць, розвитку економіки та збільшенню податкових надходжень до бюджету.

За словами керівного директора компанії Trafin, іноземні інвестори очікують, що українська влада на всіх рівнях прикладатиме вагомі зусилля для ефективного захисту їхніх законних прав та інтересів, а також надасть гарантії недоторканності власності, навіть під час військового стану. Він підкреслює, що наразі це має критичне значення, адже іноземні інвестиції – це сильний інструмент для сприяння інтересів України на міжнародній арені.

Trafin є дієвим учасником інвестиційного сектору української економіки та активно підтримує країну в складний період.

У 2022 році, родиною Толстунових було створено благодійний фонд AAC (Austrian Aid for Ukraine), що збирає кошти для допомоги тим, хто постраждав від війни в Україні. Фонд AAC активно здійснює збір коштів та організовує благодійні заходи з підтримки постраждалих від повномасштабного вторгнення росії, об’єднуючи підприємців та компанії з різних регіонів Австрії.

Зазначимо, що своє десятиріччя з моменту заснування нещодавно святкувала компанія Trafin. Ювілейна подія, яка зібрала видатних лідерів думок сфери фінансів та нерухомості, відбулася в приміщенні парламенту Австрії. Під час заходу були представлені картини німецької художниці Петри фон Казінян, а частина виручених коштів від продажу була передана на благодійні проєкти ініціативи Austrian Aid Community (AAC).

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України