Новини з Австрії

Австрійські правополісти та прем’єр Угорщини Орбан закликали до мирних переговорів щодо України

Голова правопопулістської Федеральної партії Австрії FPÖ Герберт Кікл зустрівся з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Обидва вже давно закликають до зняття санкцій з Росії та мирних переговорів замість продовження постачання зброї. Наразі вони підтвердили ці вимоги на зустрічі у Будапешті.

“Ми домовилися: у зв’язку з російсько-українською війною негайно необхідні припинення вогню та мирні переговори, тому що небезпека подальшої ескалації постійно зростає”, – сказав Кікль.

Санкції призвели до безпрецедентного зростання цін по всій Європі, наголосив лідер FPÖ. “Якби був світ і були зняті ці непотрібні санкції, інфляція також негайно впала б”, – сказав Кікль, якого супроводжували лідер Зальцбурзької FPÖ Марлен Свазек та генеральний секретар FPÖ Крістіан Хафенекер, голова парламентської групи дружби Австро-Угорщини.

Кікль також назвав зразковим підхід угорського уряду до боротьби з нелегальною міграцією. «ЄС має нарешті взятися за справу і вжити відповідних заходів для захисту зовнішніх кордонів ЄС. Це також включає фінансування будівництва прикордонних огорож», – наголосив лідер FPÖ.

На прес-конференції в середу прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан наголосив, що хоче зробити все, що в його силах, щоб домогтися припинення вогню в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України