Новини з Австрії

Австрійці довіряють Райффайзенбанку, який продовжує працювати на території Росії

У період економічної невизначеності загальна довіра населення до банків похитнулася. Проте індекс довіри APA/OGM в Австрії для окремих банків показує незначні зміни у 2023 році порівняно з попереднім роком.

Сектор на диво стабільний, незважаючи на дебати про надприбутки і політику процентних ставок, що продовжуються. Зокрема банки, які вважаються вітчизняними, можуть зберегти свої рейтинги довіри, тоді як іноземні установи залишаються в мінусі.

На першому місці Erste Bank та Sparkasse з балансом довіри +34 пункти. Додавання до назви слова Sparkasse, схоже, підвищило довіру до банку на 5 пунктів.

Далі слідує Bausparkasse Wüstenrot з +28 балами і, як і Raiffeisenbank з +27 балами, може утримати свої позиції, особливо у сільській місцевості. На відміну від минулого року, Райффайзенбанк втратив 5 пунктів довіри.

BAWAG продовжує відчувати втрату довіри та у підсумку має баланс -14 пунктів. Такі чинники, як високі зарплати членів ради директорів та спогади про попередні скандали, мабуть, негативно впливають на рівень довіри. Недовіра до Hypobank залишається високою, що, мабуть, все ще є наслідком скандалу Hypo-Alpe-Adria у 2009 році.

Молоді люди більше довіряють цифровим банкам, таким як N26, тоді як респонденти старшого віку з більшою ймовірністю довіряють традиційним банкам. Як і минулого року, Банк 99 також зберігає довіру з балансом +2, незважаючи на орієнтацію на молодшу аудиторію. UniCredit Bank Austria фігурує в огляді з балансом -1 і менш сприймається як вітчизняний банк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України