Авторські статтіНовини з Австрії

Австрійському пастору погрожують судом за зарахування гомосексуалізму до гріха

В місті Bad Gastein (округ Sankt Johann im Pongau, Зальцбург) назріває скандал на грунті ставлення церкви до гомосексуалізму. Новий священнослужитель містечка Райнер Хэнглер в своїх бесідах і проповідях відносить гомосексуалізм, педофілію та іншу содомію до числа перших гріхів, наступних відразу за умисним вбивством.

Така позиція викликає невдоволення у деяких парафіян, а також ЛГБТ-спільноти, які вважають це проявом дискримінації гомосексуалістів. Громадський рух «Гомосексуальна ініціатива Зальцбург» (HOSI), в даний час розглядає питання про подання позову проти священнослужителя.

Зальцбурзький архієпископ Франц Лакнер на новину дав свої коментарі. Так, за його словами, церква прагне показати природні для християнства відносини між чоловіком і жінкою і не схильна до дискримінації щодо різних груп людей. Від будь-якого тиску на пастора зі свого боку архієпископ відмовився.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Только церковь наверное и сможет вразумить наших шатающихся депутатиков…ведь видно же что как им не хочется показывать эту идиотскую толерантность к гомосекам…но, как же не прогнуться перед своими калеками из европарламента.

  2. Все вірно говорить священик – гомосексуалізм, згідно Біблії, це гріх. І саме через це Європа найближчим часом буде знищеною – Росія нападе на країни НАТО в Європі. Так передбаченов Біблії: thinkabout.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.