Авторські статтіНовини з Австрії

Австрійській поліції запропоновано обмежити спілкування з деякими ЗМІ

Як повідомляють австрійські видання Der Standard і Kurier, міністерство внутрішніх справ Австрії рекомендує управлінням поліції звести до мінімуму спілкування з представниками деяких засобів масової інформації. Стосується це і взаємного співробітництва.

За даними видань, електронний лист, надісланий міністерством в поліцейські управління всіх федеральних земель Австрії. У листі говориться, що певні ЗМІ, до них зокрема відносяться: Der Standard, Falter, Kurier, висвітлюють діяльність австрійської поліції однобоко і в дуже негативному ключі. Управлінням запропоновано «юридично обмежити комунікації з цими ЗМІ і звести їх до необхідного мінімуму».

Між тим у Міністерстві внутрішніх справ заперечують про якийсь явною блокуванні роботи з деякими австрійськими ЗМІ. «Не може бути й мови про інформаційному блоці. Створюються нові принципи роботи зі ЗМІ», — повідомляється на офіційному сайті відомства.

Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц, різко засудив можливе обмеження контактів силового відомства з деякими засобами масової інформації. «Блокування контактів або бойкот певних ЗМІ неприпустимий в Австрії. Є неприпустимим також будь-яке обмеження свободи преси.», — заявив Курц.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України