Австрійській поліції запропоновано обмежити спілкування з деякими ЗМІ

Як повідомляють австрійські видання Der Standard і Kurier, міністерство внутрішніх справ Австрії рекомендує управлінням поліції звести до мінімуму спілкування з представниками деяких засобів масової інформації. Стосується це і взаємного співробітництва.

За даними видань, електронний лист, надісланий міністерством в поліцейські управління всіх федеральних земель Австрії. У листі говориться, що певні ЗМІ, до них зокрема відносяться: Der Standard, Falter, Kurier, висвітлюють діяльність австрійської поліції однобоко і в дуже негативному ключі. Управлінням запропоновано «юридично обмежити комунікації з цими ЗМІ і звести їх до необхідного мінімуму».

Між тим у Міністерстві внутрішніх справ заперечують про якийсь явною блокуванні роботи з деякими австрійськими ЗМІ. «Не може бути й мови про інформаційному блоці. Створюються нові принципи роботи зі ЗМІ», — повідомляється на офіційному сайті відомства.

Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц, різко засудив можливе обмеження контактів силового відомства з деякими засобами масової інформації. «Блокування контактів або бойкот певних ЗМІ неприпустимий в Австрії. Є неприпустимим також будь-яке обмеження свободи преси.», — заявив Курц.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh