Новини з Австрії

Австрійський професор: Росія заплатить занадто високу ціну, якщо застосує ядерну зброю проти NATO

Росія заплатитm занадто високу ціну, якщо застосує тактичну ядерну зброю проти країн — членів НАТО, заявивши в інтерв’ю швейцарській газеті Luzerner Zeitung австрійський політолог, професор Інсбрукського університету Герхард Манготт.

«З 2009 року Росія активно озброюється і модернізує свою армію. Російські війська, однак, готові вести бойові дії лише в умовах регіональних конфліктів. При цьому Росія, в принципі, набагато слабкіше НАТО, що, втім, не сприяє зниженню напруженості», — зазначив Манготт.

Саме тому, що у Російської Федерації «немає жодних шансів» проти Північноатлантичного альянсу в неядерній війні, Москва нібито і може застосувати тактичну атомну зброю, пояснив професор Інсбрукського університету.

Політолог заспокоїв швейцарців: ніякої загрози з боку Росії для Швейцарії немає, оскільки вона не межує з Російською Федерацією, та й взагалі зберігає нейтралітет. «Якщо ситуація загостриться, то ядерна війна Швейцарії все ж торкнеться», — визнав австрійський експерт.

А ось страх нейтральної Швеції перед Росією зрозумілий, оскільки країна знаходиться в безпосередній близькості від Російської Федерації, підкреслив професор Інсбрукського університету.

«Я, правда, не думаю, що Росія нападе на скандинавів. Норвегія — член NATO, а Швеція і Фінляндія підтримують тісні відносини з Північноатлантичним альянсом. Путін і російські генерали не настільки божевільні, щоб на них напасти», — констатував австрійський політолог Герхард Манготт.

За матеріалами:https://www.luzernerzeitung.ch, https://russian.rt.com
Фото: pixabay.com

.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.