Австрійський професор: Росія заплатить занадто високу ціну, якщо застосує ядерну зброю проти NATO

Росія заплатитm занадто високу ціну, якщо застосує тактичну ядерну зброю проти країн — членів НАТО, заявивши в інтерв’ю швейцарській газеті Luzerner Zeitung австрійський політолог, професор Інсбрукського університету Герхард Манготт.

«З 2009 року Росія активно озброюється і модернізує свою армію. Російські війська, однак, готові вести бойові дії лише в умовах регіональних конфліктів. При цьому Росія, в принципі, набагато слабкіше НАТО, що, втім, не сприяє зниженню напруженості», — зазначив Манготт.

Саме тому, що у Російської Федерації «немає жодних шансів» проти Північноатлантичного альянсу в неядерній війні, Москва нібито і може застосувати тактичну атомну зброю, пояснив професор Інсбрукського університету.

Політолог заспокоїв швейцарців: ніякої загрози з боку Росії для Швейцарії немає, оскільки вона не межує з Російською Федерацією, та й взагалі зберігає нейтралітет. «Якщо ситуація загостриться, то ядерна війна Швейцарії все ж торкнеться», — визнав австрійський експерт.

А ось страх нейтральної Швеції перед Росією зрозумілий, оскільки країна знаходиться в безпосередній близькості від Російської Федерації, підкреслив професор Інсбрукського університету.

«Я, правда, не думаю, що Росія нападе на скандинавів. Норвегія — член NATO, а Швеція і Фінляндія підтримують тісні відносини з Північноатлантичним альянсом. Путін і російські генерали не настільки божевільні, щоб на них напасти», — констатував австрійський політолог Герхард Манготт.

За матеріалами:https://www.luzernerzeitung.ch, https://russian.rt.com
Фото: pixabay.com

.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh