Австрійці відчувають себе в безпеці

Австрійці відчувають себе в безпеці. Про це заявили 93 відсотки в опитуванні від імені Міністерства внутрішніх справ на тему суб’єктивної безпеки. Шість з десяти респондентів проголосували «дуже безпечно». Навіть перебуваючи на вулиці в темряві, 83% відчувають себе в безпеці.

Згідно з опитуванням, 55 відсотків сказали, що почували себе в безпеці в темряві, а 28 відсотків сказали, що смороду булі в «великий безпеки». Таким чином, це суб’єкта єктивне відчуття безпеки знову зросло з 2016 року. У тієї годину 76 відсотків австрійців заявили, що вони відчувають себе в безпеці» або «скоріше безпеки» на відкритому повітрі в темряві.

Також було поставлено питання про довіру поліції. Дев’ять ять з десяти австрійців довіряють австрійської поліції.

Крім того оцінювалася ефективність роботи посадових осіб при складанні звітів і прийняття екстрених викликів. 83 відсотка людей, які користувалися службою екстреного виклику (трохи менше 200), оцінили спілкування з персоналом як «дуже добре» або «дуже добре», тільки 16 відсотків визнали це «поганим». Компетентність співробітників була оцінена як «хороша» 87-ма відсотками респондентів. Вісім з десяти австрійців считают також зовнішність і готовність прийти на допомогу поліції як «дуже добру» або «добру».

Опитування проволился в кінці 2018 року від імені Міністерства внутрішніх справ агентством «Макам Research». Було опитано загалом 2000 чоловік по телефону.

Бернар Константинов

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh