Новини з Австрії

Австрійці відчувають себе в безпеці

Австрійці відчувають себе в безпеці. Про це заявили 93 відсотки в опитуванні від імені Міністерства внутрішніх справ на тему суб’єктивної безпеки. Шість з десяти респондентів проголосували «дуже безпечно». Навіть перебуваючи на вулиці в темряві, 83% відчувають себе в безпеці.

Згідно з опитуванням, 55 відсотків сказали, що почували себе в безпеці в темряві, а 28 відсотків сказали, що смороду булі в «великий безпеки». Таким чином, це суб’єкта єктивне відчуття безпеки знову зросло з 2016 року. У тієї годину 76 відсотків австрійців заявили, що вони відчувають себе в безпеці» або «скоріше безпеки» на відкритому повітрі в темряві.

Також було поставлено питання про довіру поліції. Дев’ять ять з десяти австрійців довіряють австрійської поліції.

Крім того оцінювалася ефективність роботи посадових осіб при складанні звітів і прийняття екстрених викликів. 83 відсотка людей, які користувалися службою екстреного виклику (трохи менше 200), оцінили спілкування з персоналом як «дуже добре» або «дуже добре», тільки 16 відсотків визнали це «поганим». Компетентність співробітників була оцінена як «хороша» 87-ма відсотками респондентів. Вісім з десяти австрійців считают також зовнішність і готовність прийти на допомогу поліції як «дуже добру» або «добру».

Опитування проволился в кінці 2018 року від імені Міністерства внутрішніх справ агентством «Макам Research». Було опитано загалом 2000 чоловік по телефону.

Бернар Константинов

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України