Австрія очолила Раду Євросоюзу

1 липня Австрія вступила в права держави-голови Ради Європейського союзу (ЄС). Як раніше анонсували австрійські влади, головування Австрійської республіки в Раді Євросоюзу проходитиме під гаслом «Європа, яка захищає».

Основними пунктами програми головування Австрії стануть: безпека, контроль на міграцією, боротьба з радикалізацією і екстремізмом, розширення Європейського союзу на країни Західних Балкан, співробітництво з країнами Середземного моря у боротьбі з незаконною міграцією та її причинами, оптимізація оподаткування та боротьба з шахрайством в сфері податків.

Не залишаться без уваги з боку Австрії в період її головування в Раді Європейського союзу питання освіти, скорочення рівня безробіття та боротьба з бідністю. Особливі зусилля будуть спрямовані на реалізацію Паризького кліматичної угоди.

Зазначимо, головування в Раді Євросоюзу, який є одним з двох законодавчих органів Європейського союзу, є змінним. Зміна держави-голови відбувається кожні півроку. До Австрії головну роль в Раді виконувала Болгарія.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh