Новини з Австрії

Австрія готується до третього раунду вакцинації, майже половина нових інфікувань у країні пов’язано з подорожами

В даний час в Австрії налічується 8 575 активних випадків коронавіруса (п’ятниця). Кількість хворих на 100 000 населення – 37,7. Видужало 638 366. У лікарнях перебуває 133 особи, 38 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 547. вакциновано 5 332 023 чоловік (59,69% підлягає вакцинації населення). 53,26% з них вже має повний захист.

Австрія все ще чекає рекомендацій від Європейського агентства з лікарських засобів про проведення третього раунду вакцинації від корони

Однак підготовка вже ведеться з державними координаторами вакцинації. У будинках для людей похилого віку та для груп ризику третя вакцинація може бути розпочато в будь-який час, як тільки експерти порекомендують і схвалять на європейському рівні, заявили в Канцелярії і Міністерства охорони здоров’я. Однак на даний момент наукових даних недостатньо, щоб в цілому рекомендувати третю вакцинацію – навіть раніше, ніж через дев’ять місяців після другого уколу.

Число інфікованих неухильно зростає в останні тижні, і все більше і більше людей передають вірус непомітно. Президент Медичної асоціації Нижньої Австрії д-р. Крістоф Райснер підкреслює:

«Якщо три дні тому хтось дав негативний результат, це не означає, що він не заразний і сьогодні. Термін дії 48 годин для тестів на антигени і 72 годин для тестів ПЛР абсурдно довгий і повинен бути значно скорочений до 12 або максимум 24 годин. Тільки такий термін дії гарантує хоча б мінімальний рівень безпеки ». Крім того, скорочення терміну дії, безумовно, зможе переконати скептика зробити вакцинацію ».

Майже 40 відсотків всіх нових випадків зараження вірусом корони в Австрії тепер можна пов’язати з поїздками

У зв’язку перебуванням у відпустці інфекцій зараз більше, ніж в домашніх господарствах. Це випливає з епідеміологічного роз’яснення AGES, яке було оновлено вчора. З 3 266 випадків, офіційно підтверджених за 30 календарний тиждень (з 26 липня по 1 серпня), джерело інфекції вдалося з’ясувати у 69,5 відсотка. З них 39,3 відсотка були пов’язані з поїздками. Зовсім недавно SARS-CoV-2 передавався в родині в 37,5% випадків. В кінці червня частка в цій сфері становила трохи менше 60 відсотків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України