Авторські статтіТехно

Австралійські компанії будуть друкувати вибухівку

Компанії DST і DefendTex з Австралії почали розробляти аддиктивну технологію. В її основі лежить задум 3-D друку з використанням в якості матеріалу вибухові речовини. Проект планують реалізувати протягом двох років.

Видання Defense Aerospace повідомило про намір двох австралійських компаній спільно розробити інноваційний проект по вибухівці. Існує цілих вісім типів вибухівки за фізичним станом. У військових цілях зазвичай використовуються еластичні, тверді та пластичного типу.

Випуск військової вибухівки виробляється на заводі. Компанії пропонують новаторський метод для прискорення виробництва з поліпшеними якостями самого готового продукту. Завдяки впровадженню технології тривимірної друку спроститься виготовлення зарядів вибухових речовин, в тому числі і твердопаливних збірок для ракет. На даний момент більш точні деталі про проект не розголошуються.

Раніше вже були проведені випробування з використанням техніки, надрукованій тривимірним способом. Гранатомет виконав своє призначення і випробування пройшли успішно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.