Авторські статтіНовини

Австралійські ягоди можуть перемагати рак

Австралійські вчені знайшли ягоди, які можуть виліковувати рак. Про це повідомляють іноземні наукові видання.

У штаті Квінсленд, Австралія, вчені-біологи досліджували ягоди рідкісного тропічного дерева, що має назву Hylandia dockrillii. Дерево є ендеміком і зроста’ тільки на півночі цього штату. У самих ягодах вчені знайшли молекулу EBC-46, яка повинна допомогти боротися з раковими захворюваннями. Молекулу ж виявили під час скринінгу натуральних продуктів.

Біохіміки відзначають, що ця молекула здатна вбивати ракові клітини і притому діяти не проти організму, а разом з ним. Саме з цієї причини лікування з допомогою таких молекул дуже відрізняється від хіміотерапії, яка викликає у людини безліч побічних ефектів.

Вчені вже проводять тести та експерименти з цієї молекулою. Передбачається, що таке лікування має бути дуже простим: речовина з такою молекулою буде вводитися безпосередньо в пухлину. На даний момент EBC-46 тестували на тваринах. Результат був абсолютним: молекула знищувала пухлину приблизно за тиждень. В недалекому майбутньому біохіміки сподіваються проводити досліди на великих кількостях людей. Вже 14 пацієнтів з різних куточків Австралії проходять терапію молекулою і поки не повідомляють про будь-які побічні ефекти. Скоро компанією Ecobiotics будуть також проводитись випробування експериментального препарату.

Як вважають дослідники, молекула здатна знищити багато видів ракових хвороб: плоскоклітинний рак, меланому, аденокарциному молочної залози і базальнокліткову карциному.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України