Життя

Аварії, катастрофи, ДТП: астролог назвав найнебезпечніші дати в 2020 році

У 2020 році нас чекає кілька небезпечних періодів, коли можливі аварії, катастрофи, ДТП і різні надзвичайні ситуації. Всі ці періоди будуть пов’язані з сонячними або місячними затемненнями, а їх в цьому році – шість. Традиційно день затемнення, а також за три-п’ять днів до неї і після – це найбільш аварійно небезпечні дні. Про це розповів астролог Влад Росс.

В новому році нас чекає чотири місячних затемнення (10 січня, 5 червня, 5 липня та 30 листопада) і два сонячних (21 червня і 14 грудня). За словами Влада Росса, у січні, червні та грудні слід бути готовими до найбільш небезпечних періодів, коли великий ризик аварій, техногенних катастроф і буйства природних стихій.

Перший і, мабуть, найскладніший період до 2020 року, за прогнозом Росса, чекає нас на самому початку року, коли з’єднання єднання Сатурна і Плутона, яке відбуватиметься у січні і на початку лютого у знаку Козерога, буде посилюватися малим “парадом планет” у цьому ж знаку і місячним затемненням 10 січня.

“У цей час можливі не просто складні, а катастрофічність ситуації. Згідно з деякими пророцтв, можливі вибухонебезпечні ситуації в Єгипті, Лівії, Ірані та Ізраїлі, де може вибухнути жахливий конфлікт або статися масштабний теракт за участю ІГІЛ”, – заявив Влад Росс.

До того ж, астролог зазначає, що зірки вказують на можливість масштабної природної катастрофи в цей період.

“У січні і на початку лютого може статися глобальна катастрофа, аж до дуже потужного виверження вулкана або падіння на Землю метеорита або астероїда. Ця катастрофа буде здатна на довгий час знищити екологію або життя цілого континенту”, – підкреслив Росс.

Особливо насторожує астролога дата, на яку звертав увагу ще Ванга – 22 лютого 2020 року.

“Нас чекає небезпечне поєднання двійок – 22.02.2020. Ванга в свій годину попереджала про п’яти двійках у даті і говорила: “Бійтеся п’яти двійок!”. До того ж, саме в цей день Місяць буде з’єднання єднанні з Плутоном і Сатурном, а Марс буде в з’єднання єднанні з кармічним заходящим вузлом Кету в жорсткому квадраті до Чорної Місяці. Це вказує на те, що може статися глобальна катастрофа в цей день. Плутон у поєднані з Сатурном, Місяць – в повному шкоду, та ще й у 29-й, тобто сатанинський, місячний день… В цей день може статися або виверження вулкана, яке буде мати глобальні наслідки, або падіння метеорита або астероїда. На можливість вулканічної активності вказує Плутон. З-за цього може піднятися в повітря попіл, і тоді знову припинять літати літаки. В гіршому випадку поєднання Плутона і Сатурна віщує ядерну загрозу або замерзання великій території, можливо, цілого континенту”, – розповів Влад Росс.

Росс настійно рекомендує в січні і до 20-х числі лютого утриматися від подорожей у країни Близького Сходу.

“Згідно з деякими пророцтв, саме в цьому році можливі вибухонебезпечні ситуації в Єгипті, Лівії, Ірані та Ізраїлі. Там може вибухнути жахливий конфлікт. Тому тим, хто вже взяв путівку в Єгипет, краще зніміть поїздку, тому що ризикуєте потрапити в епіцентр небезпеки. Не виключено, що це будуть масштабні теракти за участю ИГИЛ”, – пояснив астролог.

Влад Росс вважає, що загроза також може бути пов’язана із застосуванням ядерної зброї. Так як, за його словами, зірки вказують на наявність ядерної загрози.

“Плутон пов’язаний з атомом, атомну бомбою, ядерною зброєю. До катастрофи може призвести навіть дрібниця: неправильне натискання кнопки або помилкова тривога. Наприклад, буде пролітати птах або який-небудь небесний камінь, а одна з країн вирішить, що хтось по ній випустив ядерну ракету, і завдасть удару у відповідь”, – додав Влад Росс.

Астролог також зазначив, що подібна катастрофа не має статися на території України або поруч з нею.

“Під загрозою – ті країни, де можна було спостерігати сонячне затемнення 26 грудня 2019 року і де буде видно місячне затемнення 10 січня 2020 року. Таким чином, можливі землетруси в країнах Тихого океану, на Далекому Сході, а також є загроза землетрусів у Південній та Північній Америках”, – уточнив Росс.

Дні з 9 по 11 січня астролог назвавши “піком різноманітних неприємностей”, які будуть обумовлені затемненням і з’єднання єднанням Плутона і Сатурна.

Крім того, Влад Росс радить остерігатися всього, що пов’язаність язано з електрикою 17-19 січня, так як можуть виникнути непередбачені ситуації з електроприладами. А 28-30 січня, за прогнозом астролога, можливі небезпечні ситуації, пов’язані з вогнем.

“Так що в січні нас чекає вкрай небезпечна ситуація. Але слід пам ” ятати, що зірки схиляють, але не зобов’язують. Так що це не означає, що подібна катастрофа неодмінно відбудеться. Тому будемо сподіватися, що планеті вдасться уникнути такого сценарію”, – підсумував астролог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України