Аваков: обмежувальні заходи будуть значно жорсткішими в найближчі дні – це продиктовано необхідністю

Про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживаємо

Дорогі українці! Події останніх днів кардинально змінили життя всього суспільства і всього світу.

Світ змінюється і змушує змінитися кожного з нас.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив міністр МВС Арсен Аваков.

Ця та ситуація, яка змінює звичний ритм життя, вибиває з накатаній колії, сіє страх, невпевненість і паніку. І кожен з нас стурбований тим, що ж буде далі і коли це все закінчиться.

Страх вбиває розум – я сто раз повторюю цю класичну фразу з фантастичного шедевра Френка Герберта «Дюна».

Страх вбиває розум – і тому не варто боятися – потрібно подивитися страху в очі. Тверезим розумом, робити те, що повинен! Потім будемо згадувати цей непростий час і боятися заднім числом. Зараз – думати і робити! Чинити так, як вимагають обставини.

Я твердо вірю, що ми впораємося з цим завданням, якщо дійсно КОЖЕН ІЗ НАС поставиться до цього серйозно. Кожен на своєму місці – від пенсіонера і студента – до міністра і президента.

Ми повинні берегти один одного! Ми повинні зменшити ризик зараження однієї людини іншою, наскільки це можливо.

МЕДИКИ! Піклуватися про них зараз – допомогти їм у чому можливо – найперша і головна задача влади і кожного громадянина.

Для подолання виниклої надзвичайної ситуації – по суті війни – медики наші головні воїни. Їх потрібно берегти, їм потрібно допомагати – їх потрібно забезпечити всім необхідним.

Досвід усіх країн, що борються з коронавірусів показує – сама атакують на стійкість система – медицина.

Другі за важливістю бійці на цій війні (знову ж світовий досвід) – ПОЛІЦЕЙСЬКІ, НАЦГВАРДЕЙЦИ, РЯТУВАЛЬНИКИ, ПРИКОРДОННИКИ. На них порядок, роз’яснення, допомога медикам – У ВСІХ СИТУАЦІЯХ – від затримання мародерів -до покупки продуктів старим.

Я вдячний кожному медику і правоохоронцю. Ви зараз, практично, на передовій. Саме ви боретеся за наші життя! ВИ творите велику справу, І Я ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ ВІД УСЬОГО СЕРЦЯ! За те, що ви вже робите – але більше за те, ЩО ВАМ МАЄ ВИТРИМАТИ !.

НА ЖАЛЬ – самі великі випробування ще попереду.

Концентрація, компетентність і чіткість – ось що від вас зараз вимагає борг.

Люди до кінця ще не зрозуміли ситуації .. багато чіпляються за колишні звички і голосно обурюються незручністю .. хизуються непокорою .. збігають від лікарів .. Такий час, в якому ми зараз опинилися ..

Кожен повинен зробити свою роботу, незалежно від того, що думають про це деякі люди в тих чи інших життєвих ситуаціях, емоціях або які не володіють повнотою інформації ..

У країні вже введені обмежувальні заходи. ВОНИ будуть значно жорсткішими в найближчі дні – це продиктовано необхідністю! Це потрібно робити!

По всьому світі обмеження і криза – всюди, як і у нас немає масок і респіраторів – і в США і в ЄВРОПІ – паніка захопила величезні простори світу. Немає тестів, немає апаратів штучної вентиляції легенів.

Провідні економіки світу і кращі системи охорони здоров’я виявилися не готові до атаки вірусу. Це факт.

У нас ситуація з цим така ж погана. Це треба чесно говорити. І дива завтра не відбудеться. Засоби захисту та тести привозяться і закуповуються – в умовах жорстокої конкуренції у всьому світі наші агенти купують і засоби захисту та компоненти. Робимо це і в Україні. Всі, хто цим займаються – сконцентровані і навантажені роботою 24 \ 7.

Потрібен час! Ситуація буде змінюватися, ми будемо насичувати систему всім необхідним – але потрібен час!

Потрібно виграти час, що б зараз не піддавалися хвороби якомога більше українців.

Щодня не позамежного напруги нашої перехідної, хромаючої медичної системи – важливий !!!

І тому – ТОТАЛЬНИЙ ПОВНИЙ КАРАНТИН – моя позиція, про яку хочу просити кожного з Вас і буду наполягати на ньому, згідно з моїми повноваженнями в органах влади.

На даний момент в країні повинен працювати тільки критично необхідні суб’єкти господарювання, незалежно від форм власності!

Підприємства критичної промислової інфраструктури – інші повинні бути закриті і люди повинні бути вдома на карантині. НЕ ЗВІЛЬНЕНІ, НЕ ВІДПРАВЛЕНІ ЗА СВІЙ РАХУНОК – на карантині !!!! – про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли вживаємо!

Повинна бути проведена мобілізація ресурсів підприємств, організацій і установ та здійснено переорієнтацію окремих підприємств на виробництво необхідної продукції, такої як медпрепарати, обладнання.

Людям не виходити з дому, крім крайньої необхідності – це повинно стати жорстким правилом в найближчі дні! Заради тисяч і тисяч життів!

Уряд, президентський штаб готує такі варіанти для вирішення. Моя позиція зробити це якомога раніше.

Зараз немає жорсткого обмеження на переміщення громадян і штрафів за порушення цього обмеження, як в інших країнах. Але для подолання поширення коронавірусу прошу поставитися відповідально керівників компаній і підприємств, які не є критично важливими і перевести працівників в віддалений режим роботи і режим карантину.

Громадським транспортом зараз повинні користуватися медики, військові, правоохоронці, аптекарі, рятувальники, продавці продуктових магазинів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh