Авторські статтіТехно

AUDI в Детройті представить кросовера на водневих паливних елементах

2Компанія Audi, за повідомленнями мережевих джерел, представить в січні на автовиставці в Детройті прототип кросовера на водневих паливних елементах, інформує bagnet.org.

Новинка зараз фігурує під позначенням Q6 h-tron Quattro. Силова установка автомобіля генерує електрику з водню за допомогою електрохімічного процесу. Єдиний продукт роботи такого агрегату – звичайна вода. При цьому процес заповнення запасу водню займе всього кілька хвилин.

Концептуальний кросовер Audi отримає фірмову систему повного приводу Quattro. Мережеві джерела зазначають, що водневий автомобіль буде багато в чому схожим на модель Q6 e-tron, вихід якої очікується в 2018 році. Цей електричний кросовер буде відноситися до преміум-сегменту. По дизайну новинка буде відрізнятися від усіх існуючих моделей Audi. Передбачається, що на одній підзарядці блоку акумуляторів кросовер Q6 e-tron зможе подолати відстань понад 500 км. Очевидно, що воднева модифікація запропонує не менший запас ходу.

3

Додамо також, що в січні Audi покаже самоврядний концепт-кар. Система автопілотування Audi дебютує на седані представницького класу Audi A8 наступного покоління, який вийде в 2017 році. Технології даної системи можуть керувати автомобілем під час паркування або руху в щільному потоці при частих зупинках і рушанні з місця на шосе зі швидкістю до 60 км / ч.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.