Авторські статтіТехно

Asus продовжить розробку лінійки Zenfone, незважаючи на чутки про її закриття

Компанія з Тайваню Asus заявила про те, що вони продовжать розробка своєї серії смартфонів Zenfone.

«Що стосується сумнівів, висловлених деякими щодо продовження бренду Zenfone, ми підтверджуємо, що будемо продовжувати розвивати серію Zenfone, одночасно прагнучи розширити ринок ігрових смартфонів. Ми зосередимося на вдосконаленні рішень для геймерів і досвідчених користувачів», – йдеться в заяві.

Ми писали раніше, що, у зв’язку з відходом у відставку Джеррі Шена, генерального директора компанії, фахівці припустили переорієнтування компанії на високоякісні ігрові продукти та пристрої для просунутих користувачів. Успіх Asus ROG Phone дозволяє припускати роботу компанії по розробці ігрових пристроїв. Але, вважали фахівці, цей відхід може означати кінець лінії ZenFone.

Серія Zenfone від Asus – це лінійка пристроїв з низького, середнього та верхньо-середнього рівня з процесорами Qualcomm Snapdragon і MediaTek.

«Asus оголосив пізно в четвер, що його давній генеральний директор Джері Шен йде, що означає «всеосяжну корпоративну трансформацію», частиною якої є нова структура з-генеральних директорів, а також серйозне зрушення в мобільного стратегії, орієнтований на геймерів і просунутих користувачів», повідомляє Engadget з посиланням на сайт BusinessNext.

Шен керував випуском серії Asus PadFone, серії Transformer, серії ZenBook і серії ZenFone.

Шен сказав Engadget, що він буде керувати новим стартапом IoT iFast в якості голови та генерального директора, з його бізнес-орієнтованими програмами B2B.

Тім не менш, він як і раніше буде підтримувати зв’язок з головним компанією, завдяки її 30-відсотковою часткою в його новому підприємстві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України